By: walery Wł.: Czerwiec 29, 2016 In: Bez kategorii Comments: 1

logoIkem_black

 

IKEM Shooting Division,

to firma zajmująca się szkoleniami z posługiwania się bronią palną. Instruktorzy IKEM legitymują się doświadczeniem w dynamicznym strzelectwie sportowym oraz w strzelaniach „taktycznych”.
Jesteśmy pasjonatami strzelania, którzy chętnie dzielą się wiedzą z osobami zainteresowanymi podnoszeniem swoich umiejętności strzeleckich.

 

Celem firmy jest rozwijanie psji strzeleckiej, zarówno w formie weekendowego hobby, łącząc przyjemne z pożytecznym, jak i profesjonalnego treningu umiejętności.
Nauczymy Cię bezpiecznego posługiwania się bronią oraz podstaw obsługi, a w kolejnych etapach zapoznamy z zaawansowanymi technikami strzelectwa praktycznego.

Dysponujemy stałym dostępem do strzelnicy z dyskretną, położoną z boku osią strzelecką, dzięki czemu możemy prowadzić szkolenia bez przygodnych obserwatorów – niezakłócony trening to trening bezpieczny, a bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

Posiadamy zróżnicowane cele strzeleckie – od różnego rodzaju tarcz papierowych, po metalowe cele reaktywne, jak gongi, poppery czy plate racki. W naszym arsenale znajduje się kilkadziesiąt jednostek broni krótkiej i długiej – od pistoletów przez karabinki, po strzelby.

 

Organizujemy także szkolenia z samoobrony (wśród nas są licencjonowani instruktorzy Krav Maga należący do światowej organizacji KMG Krav Maga Global by Eyal Yanilov), pikniki i imprezy integracyjne.

Chcesz nauczyć się strzelać, poznać ciekawych ludzi i spędzić aktywnie czas na strzelnicy – zapraszamy do nas!

 

 

Trackback URL: http://ikem.pl/2016/06/29/o-firmie/trackback/

1 Comments:

    • Pan WordPress
    • Czerwiec 29, 2016

    Cześć, to jest komentarz.
    Aby skasować ten komentarz, zaloguj się i wyświetl komentarze tego wpisu. Wtedy zobaczysz opcje edycji oraz kasowania komentarzy.

Leave reply: