Rodzinne pikniki strzeleckie


Od grudnia 2015 organizujemy kilka razy do roku strzeleckie pikniki rodzinne. Można wówczas do woli postrzelać ze wszystkich jednostek broni, które posiadamy w naszym arsenale, a wszystko to w luźnej, rodzinnej atmosferze. Co ciekawe wydarzenia te cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych strzelców, którzy z imprezy na imprezę coraz lepiej opanowują broń i z małego .22LR przesiadają się na większy kaliber. Pikniki odbywają się 4 razy do roku: z okazji rozpoczęcia sezonu wiosennego (ok. marca/kwietnia), Dnia Dziecka (początek czerwca), zakończenia wakacji (wrzesień) i Mikołajek (grudzień).

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz kalendarza imprez, gdzie z wyprzedzeniem informujemy o kolejnych piknikach.

Jeśli chcesz, możemy zorganizować taki piknik dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby uzgodnić szczegóły.

Zobacz poniżej jak do tej pory się wspólnie się bawiliśmy!

Imprezy integracyjne i szkolenia firmowe

Chcesz docenić swoich pracowników albo zorganizować im event integracyjny? Quady, kręgle, paintbal… To wszystko już było!

Zabierz pracowników na strzelnicę, gdzie pod czujnym okiem instruktorów IKEM Tactical Training, doświadczą emocji strzelając z prawdziwej broni palnej.

Organizujemy imprezy zamknięte dla firm – zarówno w formie kilkugodzinnego strzelania piknikowego jak i dedykowanych szkoleń strzeleckich (jedno- lub kilkudniowych). Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę imprezy dla Twojej firmy.

W 2016 roku dla firmy EXTOR zorganizowaliśmy serię weekendowych szkoleń dla pracowników w ramach Extor Shooting Club 🙂 Zobacz video-relację: