Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe 2-dniowe szkolenie, podczas którego pod okiem operatora GROM z realnym bojowym doświadczeniem poznasz taktykę i metody działania w małym zespole (sekcji). Wyjątkowa okazja dla doświadczonych strzelców i fanów taktyki oraz działań specjalnych. Liczba miejsc ograniczona!

Small Unit Tactics

2018-07-07 (SB) i 2018-07-08 (ND), godz. 10-18
1500 PLN (cena podstawowa) / 1000 PLN (z własną bronią i amunicją)
300 szt. .223 Rem / 7,62x39mm + 100 szt. 9x19mm

Small Unit Tactics to 2-dniowe szkolenie, podczas którego poznasz metody i taktykę działania w sekcji bojowej wg najlepszych standardów JW GROM, podpartych realnym doświadczeniem z misji.

Tematyka szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
– działanie w bezpośrednim kontakcie ogniowym – różne szyki, techniki rwania kontaktu, przejęcie inicjatywy, krycie ogniem
– działanie w sytuacji zasadzki (pieszej i w pojeździe)
– elementy walki w pomieszczeniach (CQB)
– elementy medycyny pola walki

Poza aspektami technicznymi i taktycznymi trening będzie obejmował zadania scenariuszowe, wzbogacone środkami pozoracji pola walki.

Szkolenie adresowane jest do zaawansowanych strzelców, którzy zaliczyli nasze treningi min. na poziomie 2 (zalecany poziom 3) lub wykazują odpowiedni poziom umiejętności, szczególnie w zakresie strzelania dynamicznego i praktycznego stosowania zasad bezpieczeństwa.

Działamy „na bojowo”, a więc warunki bezpieczeństwa, techniki i scenariusze użycia broni „realistyczne” a nie „sportowe”. Wszelki sprzęt taktyczny jak najbardziej wskazany. Niektóre zadania będą realizowane także w nocy.

Szkolenie prowadzone będzie przez byłego wieloletniego operatora JW GROM, weterana i uczestnika misji w Iraku i Afganistanie.  Wiedza, którą otrzymasz bazować będzie na realnym bojowym doświadczeniu instruktora.

Bio instruktora:
Krzysztof, oficer rezerwy, absolwent Wyższej Szkoły Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie oraz SGH w Warszawie. 22 lata służby w Siłach Specjalnych. Operator Jednostki Wojskowej GROM. Twórca i były D-ca pierwszej Grupy Przewodników Psów Bojowych JW GROM, uczestnik misji w Iraku i Afganistanie. Instruktor technik antyterrorystycznych, spadochroniarstwa, strzelectwa, wspinaczki, samoobrony. Absolwent kursów antyterrorystycznych krajowych i zagranicznych, uczestnik oraz organizator kursów dedykowanych dla Jednostek Specjalnych Wojskowych oraz Policyjnych. Obecnie Krzysztof prowadzi firmę SOF Project, w ramach której, między innymi we współpracy z IKEM, prowadzi szkolenia strzeleckie i taktyczne.

Jesteś ciekaw jak to będzie wyglądać? Rzuć okiem na filmik

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij poniższy formularz, aby zgłosić swoje uczestnictwo w szkoleniu. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h, żeby ustalić szczegóły.

NA CHWILĘ OBECNĄ ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE. BRAK WOLNYCH MIEJSC. ZAPRASZAMY NASTĘPNYM RAZEM!

Przydatne informacje

 • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych i nasłonecznienia.
 • Szkolenie obejmuje dwa dni, w tym działania nocne. Możliwy nocleg (biwak) na strzelnicy.
 • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
 • Zalecamy wyposażenie się w nakolanniki oraz inny taktyczny sprzęt
 • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami, kaburą i/lub pasem nośnym (do broni długiej).
 • Osoby z własną bronią – oprócz zabrania broni i amunicji nie zapomnij o min. 3 magazynkach per jednostka broni, kaburze do broni krótkiej, pasie nośnym do broni długiej i ładownicach do magazynków (minimum po 1 ładownicy do broni krótkiej i długiej – na potrzeby szybkiej wymiany magazynka). Jeśli czegokolwiek Ci brakuje, daj znać wcześniej – pomożemy skompletować sprzęt na czas szkolenia.
 • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
 • Zabierz prowiant na oba dni (drugie śniadanie lub lunch, picie).
 • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem.
 • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.
 • Nie zapomnij przywieź ze sobą dobrego humoru i otwartej głowy 😉

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub zobacz FAQ.

Dojazd – Strzelnica Poligon w miejscowości Zapady k. Skierniewic

Lokalizacja GPS:

 • 51°54’40.7″N 20°03’55.2″E
 • 51.911303, 20.065337

Wskazówki dojazdu (95km z Warszawy, 70km z Łodzi, szybki dojazd A2):

W GPS wpisz adres „Zapady 32” a następnie jedź wg wskazówek (od pkt. 5) lub szczegółowej mapki.

 1. Z autostrady A2 zjedź na drogę krajową 70 na Skierniewice
 2. W Skierniewicach należy jechać drogą 705 w kierunku miejscowości Stare Rowiska (polecamy omijać centrum miasta)
 3. Za miejscowością Stare Rowiska skręć w prawo, dojedź do miejscowości Zapady.
 4. Na początku miejscowości Zapady, na rozwidleniu, skręć w prawo w węższą drogę asfaltową, która prowadzi przez miejscowość.
 5. Przy numerze Zapady 32 (duży żółty dom) skręć w polną drogę w prawo w dół (żółta strzałka na asfalcie).
 6. Za mostkiem skręć w lewo.
 7. Na pierwszym rozjeździe prosto.
 8. Na kolejnym rozjeździe w prawo (żóta strzałka na tabliczce).

Strzelnica oferuje osie 100m i 25m. Oś 100m umożliwia dynamiczne strzelanie 180° na niemal całej długości. Obiekt sprzyja budowaniu skomplikowanych torów strzeleckich, pozwala na prowadzenie nocnych strzelań.