Zapraszamy serdecznie na długo oczekiwane wydarzenie – drugą edycję SOF Shooting Camp, już 15 i 16 czerwca na strzelnicy Stone Range.

Operacje specjalne, to nie tylko multicam, hełmy ops-core i kamizelki JPC. Aby skutecznie realizować zadania, żołnierze sił specjalnych potrafią wtapiać się w dowolne tło. W otoczeniu cywilnym często działają „niskoprofilowo” (ang. low-profile), nosząc broń w sposób skryty (ang. concealed carry), a taktyczną przewagę nad przeciwnikiem osiągają dzięki zaskoczeniu. W razie potrzeby są jednak gotowi do natychmiastowej eskalacji siły i przejścia do działań „wysokoprofilowych” (ang. high-profile), np. z użyciem broni długiej.

Szereg technik i taktyk o charakterze low-profile/concealed carry, stosowanych przez operatorów sił specjalnych, może być z powodzeniem stosowanych przez cywilnych posiadaczy broni palnej – szczególnie noszących ją na co dzień z myślą o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich.

Właśnie tym aspektom strzelania i taktyki poświęcony będzie SOF Shooting Camp 2019: * Low-profile * Concealed carry * Personal security detail & PMC.

SOF Shooting Camp, to wyjątkowe wydarzenie w polskim środowisku strzeleckim:

 • 2 intensywne dni szkoleniowe
 • 4 instruktorów, byłych operatorów JW GROM z realnym doświadczeniem bojowym – to 4 różne style prowadzenia zajęć i 4 razy więcej wiedzy i doświadczenia, z których możesz skorzystać
 • 8 podpunktów szkoleniowych, na których realizowane będą poszczególne tematy

Instruktorzy podczas SOF Shooting Camp 2019 (alfabetycznie):

 • BOCHEN – Wieloletni operator JW GROM, uczestnik misji na Bałkanach i w Afganistanie. Instruktor, szkoleniowiec i specjalista w zakresie uzbrojenia.
 • CHIŃCZYK – Wieloletni operator JW GROM, uczestnik wielu misji bojowych w latach 2003-2011 w Iraku i Afganistanie. Instruktor strzelectwa bojowego, nurek bojowy, skoczek spadochronowy, instruktor sportu – wspinaczka skałkowa. Pasjonat jazdy na motorach crossowych.
 • KRZYCHU – Wieloletni operator JW GROM, uczestnik misji w Iraku i Afganistanie. Twórca i pierwszy dowódca Zespołu Przewodników Psów Bojowych (K9) JW GROM. Instruktor technik antyterrorystycznych, spadochroniarstwa, strzelectwa, wspinaczki i samoobrony.
 • MOTYL – Wieloletni operator JW GROM, uczestnik misji w Iraku i Afganistanie. Ekspert krav maga, zdobywca Pucharu Świata w kick-boxingu, pasjonat walki wręcz. W Oddziale Bojowym GROM odpowiadał za wyszkolenie w tym zakresie.

Uczestnicy szkoleń IKEM i SOF Project dobrze znają już Krzycha. Z Bochenem mieliście okazję pracować podczas pierwszej edycji SSC. Motyla z pewnością także kojarzycie, bo jest znaną postacią w środowisku. A Chińczyk… przekonacie się sami 😉

Na chwilę obecną uchylimy tylko odrobinę rąbka tajemnicy, jak chodzi o tematykę zajęć: użycie broni w bliskim i bardzo bliskim dystansie, elementy walki wręcz, ochrona VIP i kilka przydatnych technik pozwalających wydostać się z opresji.

Podobnie jak poprzednio, w pierwszym dniu pracujemy na broni krótkiej, w drugim głównie na karabinach (pistolety jako broń zapasowa).

Działamy w konwencji low-profile/concealed carry (do tego będą dostosowane ćwiczenia), więc wyposażenie powinno być odpowiednie: kabura do pistoletu na pasie – IWB lub OWB (kabura udowa odpada!), lekki pas na ładownice pistoletowe i karabinowe, koszula pozwalająca na ukrycie broni i oporządzenia. Zamiast kamizelki – ewentualnie lekki chest-rig.

Podczas poprzedniego SOF Shooting Camp pogoda była „taktyczna”. Tym razem liczymy na klimat bardziej „pustynny”, a długi czerwcowy dzień sprzyjać będzie intensywnej pracy do samego wieczora. Oczywiście po zajęciach – tradycyjny grill w dobrym towarzystwie i ciekawe opowieści.

2019-06-15 (SOB) godz. 9:00 - 18:00
2019-06-16 (NIE) godz. 8:30 - 17:00
Oba dni
1200 PLN (cena z własną bronią i amunicją) / 1950 PLN (broń i amunicja IKEM)
280 szt. pistolet / 230 szt. karabin
Sobota
700 PLN (cena z własną bronią i amunicją) / 950 PLN (broń i amunicja IKEM)
230 szt. pistolet
Niedziela
700 PLN (cena z własną bronią i amunicją) / 1200 PLN (broń i amunicja IKEM)
50 szt. pistolet / 230 szt. karabin

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij poniższy formularz, aby zgłosić swoje uczestnictwo w szkoleniu. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h, żeby ustalić szczegóły.

ZAPISY NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE.

Przydatne informacje

 • Szkolenie odbywa się w konwencji low-profile/concealed carry. Wymagana jest kabura na pasie – IWB lub OWB (kabura udowa nie spełnia wymogów concealed carry) oraz koszula zakrywająca broń. Zalecamy niskoprofilowy pas z ładownicami. Ewentualnie lekki chest-rig (zamiast kamizelki taktycznej).
 • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
 • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
 • Zalecamy, by mieć własny pasek do spodni (dostosowany do kształtu ciała) – wówczas łatwiej dopasować sprzęt.
 • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami i pasem nośnym do broni.
 • Osoby z własną bronią – oprócz zabrania broni i amunicji nie zapomnij o min. 3 magazynkach do każdej jednostki broni, pasie nośnym, ładownicach do magazynków (minimum po 2 – na potrzeby szybkiej i taktycznej wymiany magazynka). Jeśli czegokolwiek Ci brakuje, daj znać wcześniej – pomożemy skompletować sprzęt na czas szkolenia.
 • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
 • Zalecamy zaopatrzyć się w nakolanniki.
 • Prowiant na 2 dni.
 • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem.
 • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.
 • Nie zapomnij przywieź ze sobą dobrego humoru i otwartej głowy 😉

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub zobacz FAQ.

Dojazd – strzelnica Stone Range w miejscowości Kamień k. Głowna / Brzezin

Lokalizacja GPS:

 • 51°54’02.2″ N 19°48’45.9″E
 • 51.900600, 19.812745

Wskazówki dojazdu (100km z Warszawy szybki dojazd A2, 40km z Łodzi):

W GPS wpisz adres „95-061 Kamień 17” , a następnie skręć w polną drogą. Zobacz szczegółową mapkę.

Dojazd z Warszawy:

 1. Z autostrady A2 zjedź na drogę wojewódzką 704 na węźle „Łowicz”.
 2. Tuż za miejscowością Teresin skręć na skrzyżowaniu w prawo.
 3. Jedź prosto drogą lokalną aż dotrzesz do miejscowości Kamień.
 4. Na wysokości adresu Kamień 17 skręć w polną drogę w prawo (zobacz zdjęcie poniżej)
 5. Po kilkuset metrach jazdy polną drogą dotrzesz na miejsce.

Strzelnica oferuje osie 100m i dwie 25m. W planach budowa także killing house oraz  osi długodystansowej 900m. Oś 100m ma szerokość 40m i umożliwia dynamiczne strzelanie 180° na niemal całej długości. Obiekt sprzyja budowaniu skomplikowanych torów strzeleckich, pozwala na prowadzenie nocnych strzelań.