Serdecznie zapraszamy na długo oczekiwane szkolenie Pistolet 3 – poziom zaawansowany. Do strzelania statycznego (1) i dynamicznego (2) dodajemy… strzelanie „problematyczne”. A więc niewygodne postawy, awarie broni, konieczność podejmowania decyzji pod wpływem stresu i zmęczenia przy jednoczesnej poprawnej obsłudze broni.

Pistolet - poziom 3

2018-01-27 (SOB) godz. 9:30 - 16:00
525 PLN (cena podstawowa) / 300 PLN (z własną bronią i amunicją)
250 szt. amunicji (9x19 Para)

Program szkolenia obejmować będzie m.in. strzelanie w niewygodnych pozycjach, z wykorzystaniem barykad, w ruchu oraz usuwanie awarii broni. Przeznaczone jest ono dla osób, które odbyły szkolenie na poziomie średnio-zaawansowanym (Pistolet 2) lub wykazują odpowiedni poziom umiejętności. Opanowanie programu szkolenia wymaga od uczestników posiadania utrwalonych nawyków w zakresie pracy z bronią krótką. Nie wracamy już do podstaw – co najwyżej na bieżąco będziemy dokręcać braki.

Więcej szczegółów – zobacz program szkolenia Pistolet 3.

Przydatne informacje

 • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
 • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
 • Kurtka lub bluza powinna sięgać najdalej go pasa, ponieważ na tej wysokości będziesz mieć kaburę z pistoletem i magazynkami.
 • Zalecamy, by mieć własny pasek do spodni (dostosowany do kształtu ciała) – wówczas łatwiej dopasować sprzęt.
 • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami i kaburą.
 • Osoby z własną bronią – oprócz zabrania broni i amunicji nie zapomnij o min. 3 magazynkach, kaburze do broni krótkiej, ładownicach do magazynków (minimum 2 – na potrzeby szybkiej i taktycznej wymiany magazynka). Jeśli czegokolwiek Ci brakuje, daj znać wcześniej – pomożemy skompletować sprzęt na czas szkolenia.
 • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
 • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie lub lunch, picie).
 • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem.
 • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.
 • Nie zapomnij przywieź ze sobą dobrego humoru i otwartej głowy 😉 Jeśli to Twój pierwszy kontakt z bronią palną, nie stresuj się. Strzelanie jest bezpieczne, a szkolenie jest po to by czegoś się nauczyć.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub zobacz FAQ.

Dojazd – Strzelnica Poligon w miejscowości Zapady k. Skierniewic

Lokalizacja GPS:

 • 51°54’40.7″N 20°03’55.2″E
 • 51.911303, 20.065337

Wskazówki dojazdu (95km z Warszawy, 70km z Łodzi, szybki dojazd A2):

W GPS wpisz adres „Zapady 32” a następnie jedź wg wskazówek (od pkt. 5) lub szczegółowej mapki.

 1. Z autostrady A2 zjedź na drogę krajową 70 na Skierniewice
 2. W Skierniewicach należy jechać drogą 705 w kierunku miejscowości Stare Rowiska (polecamy omijać centrum miasta)
 3. Za miejscowością Stare Rowiska skręć w prawo, dojedź do miejscowości Zapady.
 4. Na początku miejscowości Zapady, na rozwidleniu, skręć w prawo w węższą drogę asfaltową, która prowadzi przez miejscowość.
 5. Przy numerze Zapady 32 (duży żółty dom) skręć w polną drogę w prawo w dół (żółta strzałka na asfalcie).
 6. Za mostkiem skręć w lewo.
 7. Na pierwszym rozjeździe prosto.
 8. Na kolejnym rozjeździe w prawo (żóta strzałka na tabliczce).

Strzelnica oferuje osie 100m i 25m. Oś 100m umożliwia dynamiczne strzelanie 180° na niemal całej długości. Obiekt sprzyja budowaniu skomplikowanych torów strzeleckich, pozwala na prowadzenie nocnych strzelań.