Serdecznie zapraszamy na intensywny dzień treningowy dla zaawansowanych strzelców. Najpierw strzelamy z pistoletu i karabinu, kładąc nacisk na płynne przechodzenie z broni długiej na krótką. Poznajemy (przypominamy) techniki i ćwiczymy na sucho oraz wykonując odpowiednio dobrane drille. Kiedy zacznie zapadać zmrok, wytrwałych zawodników zapraszamy na drugi blok szkoleniowy – strzelanie z broni długiej na latarkach.

Karabin i Pistolet Taktyczny

2018-02-17 (SOB) 10:00-17:00
750 PLN (cena podstawowa) / 400 PLN (z własną bronią i amunicją)
200 szt. .223Rem / 7,62x39 oraz 100 szt. 9x19mm

Szkolenie adresowane do zaawansowanych strzelców, którzy zaliczyli min. Karabin 2 i Pistolet 2 lub wykazują odpowiedni (potwierdzony) poziom umiejętności.  Podczas tego warsztatu działamy „na bojowo”, a więc warunki bezpieczeństwa, techniki i scenariusze użycia broni „realistyczne” a nie „sportowe”. Strzelamy dynamicznie z pistoletów i karabinów. Skupiamy się na technikach płynnego przechodzenia między bronią długą a krótką – zarówno podczas przygotowania i obsługi, ładowania jak i – przede wszystkim – strzelania. Po krótkiej rozgrzewce na pistolecie i karabinie, przejdziemy przez techniki, a następnie będziemy je szlifować wykonując drille strzeleckie łączące wszystkie elementy.

Karabin Low Light

2018-02-17 (SOB) 18:00 - 22:00
450 PLN (cena podstawowa) / 250 PLN (z własną bronią i amunicją)
150 szt. .223 Rem

Nieczęsto jest okazja by na otwartym obiekcie móc postrzelać z karabinów w ciemności. Korzystamy z zimowej pory i szybko zapadającego zmroku, by ćwiczyć pracę na latarkach, z elementami wykorzystania barykad oraz taktycznych aspektów użycia światła na broni długiej.

Karabin i Pistolet Taktyczny + Karabin Low Light

Dla wytrwałych strzelców – oba szkolenia w niższej cenie!

 • 550 PLN (broń i ammo własne) zamiast 650 PLN
 • 1050 PLN (broń i ammo IKEM) zamiast 1200 PLN

Przydatne informacje

 • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych (ciepło).
 • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć. Weź ubranie na zmianę na powrót.
 • Kurtka lub bluza powinna sięgać najdalej go pasa, ponieważ na tej wysokości będziesz mieć kaburę z pistoletem i magazynkami.
 • Zalecamy, by mieć własny pasek do spodni (dostosowany do kształtu ciała) – wówczas łatwiej dopasować sprzęt.
 • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami na magazynki, kaburą i/lub pasem nośnym (do broni długiej).
 • Osoby z własną bronią – oprócz zabrania broni i amunicji nie zapomnij o min. 3 magazynkach per jednostka broni, kaburze do broni krótkiej, pasie nośnym do broni długiej i ładownicach do magazynków (minimum po 1 ładownicy do broni krótkiej i długiej – na potrzeby szybkiej wymiany magazynka, zalecamy 2 lub więcej). Jeśli czegokolwiek Ci brakuje, daj znać wcześniej – pomożemy skompletować sprzęt na czas szkolenia.
 • Na szkolenie Karabin Low Light musisz posiadać latarkę taktyczną montowaną na broni. Jeśli nie posiadasz takiej – daj znać w zgłoszeniu, postaramy się coś na to zaradzić.
 • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
 • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie lub lunch, picie, w tym ciepłe w termosie).
 • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem.
 • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub zobacz FAQ.

Dojazd – Strzelnica Poligon w miejscowości Zapady k. Skierniewic

Lokalizacja GPS:

 • 51°54’40.7″N 20°03’55.2″E
 • 51.911303, 20.065337

Wskazówki dojazdu (95km z Warszawy, 70km z Łodzi, szybki dojazd A2):

W GPS wpisz adres „Zapady 32” a następnie jedź wg wskazówek (od pkt. 5) lub szczegółowej mapki.

 1. Z autostrady A2 zjedź na drogę krajową 70 na Skierniewice
 2. W Skierniewicach należy jechać drogą 705 w kierunku miejscowości Stare Rowiska (polecamy omijać centrum miasta)
 3. Za miejscowością Stare Rowiska skręć w prawo, dojedź do miejscowości Zapady.
 4. Na początku miejscowości Zapady, na rozwidleniu, skręć w prawo w węższą drogę asfaltową, która prowadzi przez miejscowość.
 5. Przy numerze Zapady 32 (duży żółty dom) skręć w polną drogę w prawo w dół (żółta strzałka na asfalcie).
 6. Za mostkiem skręć w lewo.
 7. Na pierwszym rozjeździe prosto.
 8. Na kolejnym rozjeździe w prawo (żóta strzałka na tabliczce).

Strzelnica oferuje osie 100m i 25m. Oś 100m umożliwia dynamiczne strzelanie 180° na niemal całej długości. Obiekt sprzyja budowaniu skomplikowanych torów strzeleckich, pozwala na prowadzenie nocnych strzelań.