Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe szkolenie tylko dla kobiet

Wystrzałowe dziewczyny - szkolenie wyłącznie dla kobiet

2018-06-02 (SO), 12:00 - 16:00
350 PLN
100 szt. amunicji 9x19mm

Jeśli nie masz żadnego doświadczenia z bronią palną lub tylko kilka razy okazjonalnie byłaś na strzelnicy, to szkolenie jest dla Ciebie. Jeśli trochę już strzelasz, to masz fajną okazję, by miłej atmosferze i pod okiem instruktorów popracować nad techniką i pogłębić swoją wiedzę.

Podczas szkolenia poznasz praktyczne zasady bezpieczeństwa oraz fundamentalne techniki strzeleckie, dzięki którym będziesz mogła zacząć sprawnie posługiwać się bronią palną.
Naszym celem jest przekazanie Ci solidnych podstaw, abyś mogła na nich budować dalsze umiejętności i z rosnącą satysfakcją uprawiać strzelectwo, domenę do tej pory zdecydowanie silnie zmaskulinizowaną 😉
Poruszymy psychologiczne aspekty działania w stresie, także w kontekście zagrożenia i użycia broni w samoobronie lub do ochrony najbliższych.
Dowiesz się również, dlaczego kobiety często strzelają lepiej od mężczyzn 🙂

Zajęcia współprowadzi były wieloletni operator GROM.

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij poniższy formularz, aby zgłosić swoje uczestnictwo w szkoleniu. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h, żeby ustalić szczegóły.

ZAPISY NA SZKOLENIE ZAKOŃCZONE. ZAPRASZAMY NASTĘPNYM RAZEM.

Przydatne informacje

  • Zalecamy, by mieć własny pasek do spodni (dostosowany do kształtu ciała) – wówczas łatwiej dopasować sprzęt.
  • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: kaburą, magazynkami, ładownicami.
  • Osoby z własną bronią – oprócz zabrania broni i amunicji nie zapomnij o min. 2-3 magazynkach per jednostka broni, kaburze do broni krótkiej. Jeśli czegokolwiek Ci brakuje, daj znać wcześniej – pomożemy skompletować sprzęt na czas szkolenia.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.
  • Nie zapomnij przywieź ze sobą dobrego humoru i otwartej głowy 😉 Jeśli to Twój pierwszy kontakt z bronią palną, nie stresuj się. Strzelanie jest bezpieczne, a szkolenie jest po to by czegoś się nauczyć.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub zobacz FAQ.

Warszawa – Strzelnica FSO

Lokalizacja GPS:

  • 52°16’51.7″N 21°00’52.6″E
  • 52.281017, 21.014603

Adres: ul. Jagiellońska 88, hala 10B (wjazd od ul. Kotsisa)

Strzelnica kryta oferująca kilka świetnie wyposażonych osi strzeleckich od 25m do 100m.