Serdecznie zapraszamy na zupełną nowość! Nowe szkolenie na nowym obiekcie. Po raz pierwszy będziecie mieć możliwość skorzystania ze strzelnicy Stone Range, jeszcze przed jej „oficjalnym” otwarciem!

Combat Fitness Training

2018-08-18 godz. 10-17, 2018-08-19 godz. 10-13
900 PLN (cena podstawowa) / 500 PLN (z własną bronią i amunicją)
150 szt. amunicji 9x19mm, 100 szt. amunicji .223

Strzelectwo to aktywność, która wymaga dobrej kondycji fizycznej. Jeśli chcesz wyjść poza komfort statycznego strzelania „znad stolika”, musisz o nią zadbać. Strzelcy taktyczni i bojowi doskonale znają powiedzenie „combat shirt nie wybacza” 😉

Zwykle o sprawność fizyczną dbamy na siłowni lub w cross-fitowym boksie. O sprawność strzelecką – na strzelnicy. A gdyby to połączyć?

Zapraszamy na wymagający Combat Fitness Training, podczas którego będziesz mieć unikalną możliwość wykonania wielu intensywnych ćwiczeń łączących fitness i strzelanie. Sprawdzisz jak radzisz sobie z bronią pod wpływem zmęczenia i kiedy tętno wzrasta powyżej 140. Kojarzysz filmiki Pata McNamary i ćwiczenia takie jak Turn’n’Burn czy Blaze-X? To będzie tylko początek! GET SOME!

Trening obejmować będzie:

 • rozgrzewkę fitnesową
 • rozgrzewkę strzelecką
 • ćwiczenia strzeleckie pod obciążeniem i związane z wysiłkiem fizycznym – liny, młot, ketle, opony…

Po intensywnym dniu zapraszamy do wspólnego odpoczynku w miłym towarzystwie podczas grilla i pozostania na noc na biwaku na strzelnicy. Na niedzielę planujemy free-style’owe strzelanie oraz testy broni ze zbrojowni IKEM, w tym nowości takie jak ARy z Radomia, czy Knight’s Armament Company.

Przydatne informacje

 • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych i nasłonecznienia.
 • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
 • Zalecamy, by mieć własny pasek do spodni (dostosowany do kształtu ciała) – wówczas łatwiej dopasować sprzęt.
 • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami i/lub pasem nośnym (do broni długiej).
 • Osoby z własną bronią – oprócz zabrania broni i amunicji nie zapomnij o min. 2-3 magazynkach per jednostka broni, kaburze do broni krótkiej, pasie nośnym do broni długiej i ładownicach do magazynków (minimum po 1 ładownicy do broni krótkiej i długiej – na potrzeby szybkiej wymiany magazynka). Jeśli czegokolwiek Ci brakuje, daj znać wcześniej – pomożemy skompletować sprzęt na czas szkolenia.
 • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
 • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie lub lunch, picie; szczególnie jeśli planujesz zostać na noc).
 • Woda (dużo wody do picia!)
 • Środek na komary.
 • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem.
 • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub zobacz FAQ.

Dojazd – strzelnica Stone Range w miejscowości Kamień k. Głowna / Brzezin

Lokalizacja GPS:

 • 51°54’02.2″ N 19°48’45.9″E
 • 51.900600, 19.812745

Wskazówki dojazdu (100km z Warszawy szybki dojazd A2, 40km z Łodzi):

W GPS wpisz adres „Kamień 17” (upewnij się że jest to miejscowość Kamień niedaleko Brzezin lub Głowna) a następnie skręć w polną drogą. Zobacz szczegółową mapkę.

Dojazd z Warszawy:

 1. Z autostrady A2 zjedź na drogę wojewódzką 704 na węźle „Łowicz”.
 2. Tuż za miejscowością Teresin skręć na skrzyżowaniu w prawo.
 3. Jedź prosto drogą lokalną aż dotrzesz do miejscowości Kamień.
 4. Na wysokości adresu Kamień 17 skręć w polną drogę w prawo (zobacz zdjęcie poniżej)
 5. Po kilkuset metrach jazdy polną drogą dotrzesz na miejsce.

Strzelnica oferuje osie 100m i dwie 25m. W planach budowa także killing house oraz  osi długodystansowej 900m. Oś 100m ma szerokość 40m i umożliwia dynamiczne strzelanie 180° na niemal całej długości. Obiekt sprzyja budowaniu skomplikowanych torów strzeleckich, pozwala na prowadzenie nocnych strzelań.