Serdecznie zapraszamy na długo oczekiwane szkolenie Pistolet 3 – poziom zaawansowany. Do strzelania statycznego (1) i dynamicznego (2) dodajemy… strzelanie „problematyczne”. A więc niewygodne postawy, awarie broni, konieczność podejmowania decyzji pod wpływem stresu i zmęczenia przy jednoczesnej poprawnej obsłudze broni.

Pistolet 3 (zaawansowany)

2018-10-06 (SOB) godz. 9:30 - 16:00
550 PLN (cena podstawowa) / 300 PLN (z własną bronią i amunicją)
250 szt. amunicji (9x19 Para)

Program szkolenia obejmować będzie m.in. strzelanie w niewygodnych pozycjach, z wykorzystaniem barykad, w ruchu oraz usuwanie awarii broni. Przeznaczone jest ono dla osób, które odbyły szkolenie na poziomie średnio-zaawansowanym (Pistolet 2) lub wykazują odpowiedni poziom umiejętności. Opanowanie programu szkolenia wymaga od uczestników posiadania utrwalonych nawyków w zakresie pracy z bronią krótką. Nie wracamy już do podstaw – co najwyżej na bieżąco będziemy dokręcać braki.

Więcej szczegółów – zobacz program szkolenia Pistolet 3.

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij poniższy formularz, aby zgłosić swoje uczestnictwo w szkoleniu. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h, żeby ustalić szczegóły.

ZAPISY NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Przydatne informacje

 • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
 • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
 • Kurtka lub bluza powinna sięgać najdalej go pasa, ponieważ na tej wysokości będziesz mieć kaburę z pistoletem i magazynkami.
 • Zalecamy, by mieć własny pasek do spodni (dostosowany do kształtu ciała) – wówczas łatwiej dopasować sprzęt.
 • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami i kaburą.
 • Osoby z własną bronią – oprócz zabrania broni i amunicji nie zapomnij o min. 3 magazynkach, kaburze do broni krótkiej, ładownicach do magazynków (minimum 2 – na potrzeby szybkiej i taktycznej wymiany magazynka). Jeśli czegokolwiek Ci brakuje, daj znać wcześniej – pomożemy skompletować sprzęt na czas szkolenia.
 • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
 • Zalecamy wyposażenie się w nakolanniki.
 • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie lub lunch, picie).
 • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem.
 • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.
 • Nie zapomnij przywieź ze sobą dobrego humoru i otwartej głowy 😉

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub zobacz FAQ.

Dojazd – strzelnica Stone Range w miejscowości Kamień k. Głowna / Brzezin

Lokalizacja GPS:

 • 51°54’02.2″ N 19°48’45.9″E
 • 51.900600, 19.812745

Wskazówki dojazdu (100km z Warszawy szybki dojazd A2, 40km z Łodzi):

W GPS wpisz adres „95-061 Kamień 17” (upewnij się że jest to miejscowość Kamień niedaleko Brzezin lub Głowna) a następnie skręć w polną drogą. Zobacz szczegółową mapkę.

Dojazd z Warszawy:

 1. Z autostrady A2 zjedź na drogę wojewódzką 704 na węźle „Łowicz”.
 2. Tuż za miejscowością Teresin skręć na skrzyżowaniu w prawo.
 3. Jedź prosto drogą lokalną aż dotrzesz do miejscowości Kamień.
 4. Na wysokości adresu Kamień 17 skręć w polną drogę w prawo (zobacz zdjęcie poniżej)
 5. Po kilkuset metrach jazdy polną drogą dotrzesz na miejsce.

Strzelnica oferuje osie 100m i dwie 25m. W planach budowa także killing house oraz  osi długodystansowej 900m. Oś 100m ma szerokość 40m i umożliwia dynamiczne strzelanie 180° na niemal całej długości. Obiekt sprzyja budowaniu skomplikowanych torów strzeleckich, pozwala na prowadzenie nocnych strzelań.