SOF Project Krzysztof Puwalski oraz IKEM Tactical Training zapraszają na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie strzeleckie, ukoronowanie sezonu AD 2018!

SOF Shooting Camp

2018-11-03/04 (SB/ND) godz. 10-17
Dwa dni 1750 PLN / 1100 PLN (własna broń i amunicja)
Sobota (pistolet) 850 PLN / 600 PLN (z własną bronią i amunicją)
Niedziela (karabin) 1000 PLN / 600 PLN (z własną bronią i amunicją)
250 szt. 9x19mm, 200 szt. .223 Rem lub 7,62x39mm

SOF Shooting Camp to intensywne 2-dniowe szkolenie, adresowane zarówno do strzelców zaawansowanych jak i tych z mniejszym doświadczeniem.

Jeśli chcesz rozwinąć technikę strzelecką, wykorzystując doświadczenie najlepszych profesjonalistów „w branży”, nie możesz przepuścić takiej okazji.

Podczas SOF Shooting Camp będziesz trenować pod okiem operatorów JW GROM z realnym doświadczeniem bojowym, którzy spędzili po kilkanaście lat na zespołach bojowych i niedawno opuścili mury jednostki na Marsa. „Puwal”, „Karol”, „Lisu”, „Żwiru” i „Bochen” poprowadzą zajęcia z różnych tematów, dotycząch broni krótkiej i długiej. Podzielą się także wiedzą na temat konserwacji i serwisowania broni, która przez wiele lat była ich podstawowym narzędziem pracy.

Uczestnicy szkolenia podzieleni zostaną na kilka grup i w zależności od poziomu zaawansowania oraz posiadanego doświadczenia w pracy z bronią, realizować będą określony program. Zajęcia dla grup zawansowanych i grup początkujących odbywać się będą równolegle, więc możesz mieć pewność, że nie będzie zbędnych przestojów, a zapisawszy się do właściwej ekipy w pełni skorzystasz z treningu. Pracując w niewielkich grupach oraz z różnymi instruktorami, wyciągniesz z tego szkolenia realną wartość dla siebie.

Dzień 1 poświęcimy na pracę z pistoletem, a dzień 2 – z karabinem. Będzie dużo strzelania, ale też dużo pracy na sucho i utrwalania. Będzie też kilka fajnych samochodów 😉 Z czasem sukcesywnie będziemy ujawniać więcej szczegółów odnośnie programu szkolenia. Poznacie nieco bliżej także samych instruktorów.
Na razie – rezerwuj sobie termin w kalendarzu.

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij poniższy formularz, aby zgłosić swoje uczestnictwo w szkoleniu. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h, żeby ustalić szczegóły.

ZAPISY NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Przydatne informacje

 • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
 • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
 • Kurtka lub bluza powinna sięgać najdalej go pasa, ponieważ na tej wysokości będziesz mieć kaburę z pistoletem i magazynkami.
 • Zalecamy, by mieć własny pasek do spodni (dostosowany do kształtu ciała) – wówczas łatwiej dopasować sprzęt.
 • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami i ładownicami.
 • Osoby z własną bronią – oprócz zabrania broni i amunicji nie zapomnij o 3 magazynkach per jednostka, kaburze, slingu do karabinu  i ładownicach do magazynków. Jeśli czegokolwiek Ci brakuje, daj znać wcześniej – pomożemy skompletować sprzęt na czas szkolenia.
 • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
 • Prowiant na weekend.
 • Nocleg we własnym zakresie, możliwy na strzelnicy w formie biwaku.
 • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem.
 • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.
 • Nie zapomnij przywieźć ze sobą dobrego humoru i otwartej głowy 😉

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub zobacz FAQ.

Dojazd – strzelnica Stone Range w miejscowości Kamień k. Głowna / Brzezin

Lokalizacja GPS:

 • 51°54’02.2″ N 19°48’45.9″E
 • 51.900600, 19.812745

Wskazówki dojazdu (100km z Warszawy szybki dojazd A2, 40km z Łodzi):

W GPS wpisz adres „95-061 Kamień 17” , a następnie skręć w polną drogą. Zobacz szczegółową mapkę.

Dojazd z Warszawy:

 1. Z autostrady A2 zjedź na drogę wojewódzką 704 na węźle „Łowicz”.
 2. Tuż za miejscowością Teresin skręć na skrzyżowaniu w prawo.
 3. Jedź prosto drogą lokalną aż dotrzesz do miejscowości Kamień.
 4. Na wysokości adresu Kamień 17 skręć w polną drogę w prawo (zobacz zdjęcie poniżej)
 5. Po kilkuset metrach jazdy polną drogą dotrzesz na miejsce.

Strzelnica oferuje osie 100m i dwie 25m. W planach budowa także killing house oraz  osi długodystansowej 900m. Oś 100m ma szerokość 40m i umożliwia dynamiczne strzelanie 180° na niemal całej długości. Obiekt sprzyja budowaniu skomplikowanych torów strzeleckich, pozwala na prowadzenie nocnych strzelań.