Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe 2-dniowe szkolenie, podczas którego pod okiem operatora GROM z realnym bojowym doświadczeniem poznasz taktykę i metody działania w małym zespole (sekcji). Wyjątkowa okazja dla doświadczonych strzelców i fanów taktyki oraz działań specjalnych. To ostatni trening w 2018 i zamknięcie całorocznego cyklu szkoleniowego. Liczba miejsc ograniczona!

SOF Small Unit Tactics

2018-12-01 (SB) i 2018-12-02 (ND), godz. 9-17
1700 PLN (cena podstawowa) / 1000 PLN (z własną bronią i amunicją)
300 szt. .223 Rem / 7,62x39mm + 100 szt. 9x19mm

Small Unit Tactics to 2-dniowe szkolenie, podczas którego poznasz metody i taktykę działania w sekcji bojowej wg najlepszych standardów JW GROM, podpartych realnym doświadczeniem z misji.

Tematyka szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
– działanie w bezpośrednim kontakcie ogniowym – różne szyki, techniki rwania kontaktu
– elementy walki w pomieszczeniach (CQB)
– elementy zielonej taktyki
– działania w/przy samochodzie
– strzelanie w warunkach ograniczonej widoczności

Poza aspektami technicznymi i taktycznymi trening będzie obejmował zadania scenariuszowe, wzbogacone środkami pozoracji pola walki.

Szkolenie adresowane jest do zaawansowanych strzelców, którzy zaliczyli nasze treningi min. na poziomie 2 (zalecany poziom 3) lub wykazują odpowiedni poziom umiejętności, szczególnie w zakresie strzelania dynamicznego i praktycznego stosowania zasad bezpieczeństwa.

Działamy „na bojowo”, a więc warunki bezpieczeństwa, techniki i scenariusze użycia broni „realistyczne” a nie „sportowe”. Wszelki sprzęt taktyczny jak najbardziej wskazany. Niektóre zadania będą realizowane także w nocy.

Szkolenie prowadzone będzie przez byłego wieloletniego operatora JW GROM, weterana i uczestnika misji w Iraku i Afganistanie.  Wiedza, którą otrzymasz bazować będzie na realnym bojowym doświadczeniu instruktora.

SZKOLENIE TRWA DWA DNI. ZAPEWNIAMY NOCLEG NA STRZELNICY W OGRZEWANYM BUDYNKU.

Bio instruktora:
Krzysztof, oficer rezerwy, absolwent Wyższej Szkoły Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie oraz SGH w Warszawie. 22 lata służby w Siłach Specjalnych. Operator Jednostki Wojskowej GROM. Twórca i były D-ca pierwszej Grupy Przewodników Psów Bojowych JW GROM, uczestnik misji w Iraku i Afganistanie. Instruktor technik antyterrorystycznych, spadochroniarstwa, strzelectwa, wspinaczki, samoobrony. Absolwent kursów antyterrorystycznych krajowych i zagranicznych, uczestnik oraz organizator kursów dedykowanych dla Jednostek Specjalnych Wojskowych oraz Policyjnych. Obecnie Krzysztof prowadzi firmę SOF Project, w ramach której, między innymi we współpracy z IKEM, prowadzi szkolenia strzeleckie i taktyczne.

Jesteś ciekaw jak to będzie wyglądać? Rzuć okiem na filmiki:

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij poniższy formularz, aby zgłosić swoje uczestnictwo w szkoleniu. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h, żeby ustalić szczegóły.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Przydatne informacje

 • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
 • Szkolenie obejmuje dwa dni, w tym działania po zmroku. Zapewniamy nocleg na strzelnicy w ogrzewanym budynku. Musisz mieć tylko karimatę i śpiwór.
 • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
 • Zalecamy wyposażenie się w nakolanniki. Mile widziany wszelki sprzęt taktyczny.
 • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami, kaburą i/lub pasem nośnym (do broni długiej).
 • Osoby z własną bronią – oprócz zabrania broni i amunicji nie zapomnij o min. 3 magazynkach per jednostka broni, kaburze do broni krótkiej, pasie nośnym do broni długiej i ładownicach do magazynków (minimum po 1 ładownicy do broni krótkiej i długiej – na potrzeby szybkiej wymiany magazynka). Jeśli czegokolwiek Ci brakuje, daj znać wcześniej – pomożemy skompletować sprzęt na czas szkolenia.
 • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
 • Zabierz prowiant na oba dni (drugie śniadanie lub lunch, picie).
 • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem.
 • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.
 • Nie zapomnij przywieź ze sobą dobrego humoru i otwartej głowy 😉

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub zobacz FAQ.

Dojazd – strzelnica Stone Range w miejscowości Kamień k. Głowna / Brzezin

Lokalizacja GPS:

 • 51°54’02.2″ N 19°48’45.9″E
 • 51.900600, 19.812745

Wskazówki dojazdu (100km z Warszawy szybki dojazd A2, 40km z Łodzi):

W GPS wpisz adres „95-061 Kamień 17” , a następnie skręć w polną drogą. Zobacz szczegółową mapkę.

Dojazd z Warszawy:

 1. Z autostrady A2 zjedź na drogę wojewódzką 704 na węźle „Łowicz”.
 2. Tuż za miejscowością Teresin skręć na skrzyżowaniu w prawo.
 3. Jedź prosto drogą lokalną aż dotrzesz do miejscowości Kamień.
 4. Na wysokości adresu Kamień 17 skręć w polną drogę w prawo (zobacz zdjęcie poniżej)
 5. Po kilkuset metrach jazdy polną drogą dotrzesz na miejsce.

Strzelnica oferuje osie 100m i dwie 25m. W planach budowa także killing house oraz  osi długodystansowej 900m. Oś 100m ma szerokość 40m i umożliwia dynamiczne strzelanie 180° na niemal całej długości. Obiekt sprzyja budowaniu skomplikowanych torów strzeleckich, pozwala na prowadzenie nocnych strzelań.