Zapraszamy serdecznie na cykliczne treningi na strzelnicy FSO.

Formuła Warsztatów Strzeleckich jest nieco inna, niż typowych szkoleń. Odbywają się one w tygodniu (wieczorami) i trwają krócej (od 2 do 3 godzin).

Warsztaty kierujemy głównie do osób posiadających pewien poziom umiejętności, zainteresowanych dalszym ich doskonaleniem. Program za każdym razem jest nieco inny i układany na bieżąco z zajęć na zajęcia. Podczas poszczególnych treningów kładziemy akcenty na inne elementy strzeleckiej układanki, „rzeźbiąc” różne techniki. Możesz mieć jednak pewność, że za każdym razem wykonasz ćwiczenia, które będą stanowić wyzwanie, zmuszą Cię do wyjścia z Twojej strefy strzeleckiego komfortu i przełożą się na wyniki na tarczy.

550 PLN (cena podstawowa) / 300 PLN (z własną bronią i amunicją)
250 szt. amunicji (9x19 Para)

Najbliższe terminy:

2018-03-21 (środa), godz. 19-22
2018-03-28 (środa), godz. 19-22

Zapisz się na Warsztaty Strzeleckie

Wypełnij poniższy formularz, aby zgłosić swoje uczestnictwo w Warsztatach Strzeleckich. Inaczej niż w przypadku pozostałych szkoleń – wystarczy że wypełnisz zgłoszenie i od razu otrzymasz automatyczne potwierdzenie uczestnictwa. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, to prosimy o zapisanie się dopiero wówczas, gdy masz pewność, że dany termin Ci pasuje. Prosimy również o informację, jeśli musisz odwołać swój udział w zajęciach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi zgłoszenia uczestnictwa w Warsztacie Strzeleckim.

Przydatne informacje

 • Przychodząc na strzelnicę, obowiązkowo wpisz się do książki na recepcji!
 • Trening ma miejsce na zamkniętej strzelnicy, więc nie martwimy się o pogodę (ale zimą jest zimno).
 • Kurtka lub bluza powinna sięgać najdalej go pasa, ponieważ na tej wysokości będziesz mieć kaburę z pistoletem i magazynkami.
 • Zalecamy, by mieć własny pasek do spodni (dostosowany do kształtu ciała) – wówczas łatwiej dopasować sprzęt.
 • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami i/lub pasem nośnym (do broni długiej).
 • Osoby z własną bronią – oprócz zabrania broni i amunicji nie zapomnij o min. 2-3 magazynkach, kaburze do broni krótkiej, ładownicach do magazynków (minimum 1 ładownica – na potrzeby szybkiej wymiany magazynka). Jeśli czegokolwiek Ci brakuje, daj znać wcześniej – pomożemy skompletować sprzęt na czas szkolenia. Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
 • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem.
 • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.
 • Nie zapomnij przywieź ze sobą dobrego humoru i otwartej głowy 😉

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub zobacz FAQ.

Dojazd – Strzelnica FSO

Lokalizacja GPS:

 • 52°16’51.7″N 21°00’52.6″E
 • 52.281017, 21.014603

Adres: ul. Jagiellońska 88, hala 10B (wjazd od ul. Kotsisa)

Strzelnica kryta oferująca kilka świetnie wyposażonych osi strzeleckich od 25m do 100m.