Witaj,
nazywam się Piotr Walerysiak. IKEM, to przedsięwzięcie, które powstało z połączenia dwóch moich pasji: strzelania i fotografii.

Tę pierwszą realizuję poprzez organizację szkoleń i imprez strzeleckich pod marką IKEM Tactical Training.

W ramach drugiej (IKEM Photography) spełniam się twórczo, aranżując i wykonując zdjęcia broni oraz wszelkich „taktycznych” gadżetów i sprzętów.

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą naszej firmy i do współpracy.

Krzysiek, były operator JW GROM

We wrześniu 2017 dołączył do nas Krzysiek, były wieloletni operator JW GROM, którego ogromne doświadczenie i wiedza specjalistyczna stanowią olbrzymi wkład w rozwój programu szkoleń strzeleckich i taktycznych.

Oficer rezerwy, absolwent Wyższej Szkoły Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie oraz SGH w Warszawie.

22 lata służby w Siłach Specjalnych. Operator Jednostki Wojskowej GROM. Twórca i były Dowódca pierwszej Grupy Przewodników Psów Bojowych JW GROM, uczestnik misji w Iraku i Afganistanie.
Instruktor technik antyterrorystycznych, spadochroniarstwa, strzelectwa, wspinaczki, samoobrony. Absolwent kursów antyterrorystycznych krajowych i zagranicznych, uczestnik oraz organizator kursów dedykowanych dla Jednostek Specjalnych Wojskowych oraz Policyjnych.

IKEM Tactical Training

Prowadzimy szkolenia z posługiwania się bronią palną. Instruktorzy IKEM legitymują się doświadczeniem w dynamicznym strzelectwie sportowym oraz realnym doświadczeniem bojowym . Jesteśmy pasjonatami, którzy chętnie dzielą się wiedzą. Tworzymy i rozwijamy system szkolenia strzeleckiego, czerpiąc wiedzę i inspirację z różnych źródeł – począwszy od sportu, poprzez samoobronę, po zaawansowaną wiedzę taktyczną i strzelecką sił specjalnych. Sprawdzamy i testujemy różne rozwiązania, aby wybrać te, które mogą być najbardziej przydatne naszym kursantom.

Naszym celem jest rozwijanie pasji strzeleckiej, zarówno w formie weekendowego hobby, łącząc przyjemne z pożytecznym, jak i profesjonalnego treningu umiejętności. Nauczymy Cię bezpiecznego posługiwania się bronią oraz podstaw obsługi, a w kolejnych etapach zapoznamy z zaawansowanymi technikami strzelectwa praktycznego.

Dysponujemy stałym dostępem do kilku strzelnic, które na czas szkoleń wynajmujemy na wyłączność. Dzięki temu możemy prowadzić zajęcia bez przygodnych obserwatorów – niezakłócony trening to trening bezpieczny, a bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

Z Eyalem Yanilovem, szefem Krav Maga Global podczas szkolenia VIP Protection w 2016, gdzie prowadziliśmy część strzelecką.

Posiadamy zróżnicowane cele strzeleckie – od różnego rodzaju tarcz papierowych, po metalowe cele reaktywne, jak gongi, poppery czy plate racki. W naszym arsenale znajduje się kilkadziesiąt jednostek broni krótkiej i długiej – od pistoletów przez karabinki, po strzelby.

Organizujemy także szkolenia z samoobrony (wśród nas są licencjonowani instruktorzy krav maga należący do światowej organizacji KMG Krav Maga Global by Eyal Yanilov), pikniki, imprezy integracyjne oraz dedykowane szkolenia.

Chcesz nauczyć się strzelać, poznać ciekawych ludzi i spędzić aktywnie czas na strzelnicy – zapraszamy do nas!

IKEM Crew

IKEM Tactical Training to nie „one man army”. Wielu szkoleń i przedsięwzięć nie zrealizowalibyśmy bez pomocy i zaangażowania naszych partnerów, współpracowników i przyjaciół. Ekipę IKEM Crew możesz poznać na cyklicznych piknikach strzeleckich, które organizujemy.

IKEM w mediach

Funkcjonujemy także w branżowych mediach, poświęconych tematyce strzeleckiej – głównie poprzez zdjęcia, ale również artykuły: recenzje sprzętu oraz techniki strzeleckie. Linki do artykułów poniżej. Zapraszamy do lektury!

Strzał nr 137

  • MantisX czyli Twój osobisty trener

Strzał nr 136

  • Zdjęcie na okładce
  • Kriss Vector SBR/SDP
  • Pokrywa komory zamkowej AK z Military Equipment – Ukraine