SOF Project

SOF Project, to partner z którym ściśle współpracujemy realizując szkolenia. Założycielem SOF Project jest Krzysztof, były wieloletni operator GROM. Na szkoleniach IKEM dzieli się z Wami wiedzą w zakresie strzelectwa i taktyki. W ramach SOF Project świadczy specjalistyczne usługi szkoleniowe i cosultingowe.

Profil na Facebooku

Best Hunters

Nasz ulubiony sklep z bronią, z którego pochodzi doskonała większość naszego arsenału. Best Hunters jest w szczególności wyłącznym dystrybutorem na Polskę ARów takich firm jak BCM, PWS czy JP.

Adres: ul. Jutrzenki 91, 02-231 Warszawa, tel. +48 22 873 09 50, email sklep@besthunters.pl, godziny otwarcia PN-PT 10-18, SB 10-13

www.besthunters.pl / Profil na Facebooku

DMA Reloading

Nasz główny dostawca wysokiej jakości przemysłowo elaborowanej amunicji 9x19mm. Polecamy!

dmareloading.pl / Profil na Facebooku

Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie

Stowarzyszenie kolekcjonerów oraz strzelecki klub sportowy zrzeszony w PZSS, z którym blisko współpracujemy, a prywatnie – należymy. Bardzo dynamiczna organizacja, zrzeszająca tysiące zapaleńców w całej Polsce. Jesteśmy dumni, że działamy razem z NTS w celu popularyzacji strzelectwa w naszym kraju.

www.towarzystwostrzeleckie.org / Profil na Facebooku

sprzetmilitarny.pl

Sklep internetowy z wysokiej jakości wyposażeniem taktycznym, ubraniami, akcesoriami do broni strzeleckiej i gadżetami dla strzelców. Stacjonarnie – także sklep z bronią i dystrybutor karabinków AK z Radomia firmy Pioneer Pac i dostawca AK w naszym arsenale.

sprzetmilitarny.pl / Profil na Facebooku – Sprzetmilitarny.pl / Profil na Facebooku – AK from Radom

SpecBrands.pl

Najwyższej jakości marki ubrań i sprzętu taktycznego pod jednym adresem: Arcteryx LEAF, Salomon, Iron Clad, SwissEye i wiele innych. Używamy tego wyposażenia na co dzień. Polecamy zdecydowanie!

specbrands.pl / Profil na Facebooku

Bayonet.pl

Wysokiej jakości pasy z najlepszych materiałów. Używane latami, są nie do zdarcia. Jeśli masz bardzo konkretne wymagania wobec swojego wymarzonego pasa, możesz mieć pewność że Bayonet Ci go uszyje. Polecamy!

bayonet.pl / Profil na Facebooku