czerwiec, 2023

nie04czer10:0016:00COMBAT FITNESS TRAINING10:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:KARABIN,PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Strzelectwo to aktywność, która wymaga dobrej kondycji fizycznej. Jeśli chcesz wyjść poza komfort statycznego strzelania „znad stolika”, musisz o nią zadbać. Strzelcy taktyczni i bojowi doskonale znają powiedzenie „combat shirt nie wybacza” ?
Zwykle o sprawność fizyczną dbamy na siłowni lub w cross-fitowym boksie. O sprawność strzelecką – na strzelnicy. A gdyby to połączyć?

Zapraszamy na wymagający Combat Fitness Training, podczas którego będziesz mieć unikalną możliwość wykonania wielu intensywnych ćwiczeń łączących fitness i strzelanie. Sprawdzisz jak radzisz sobie z bronią pod wpływem zmęczenia i kiedy tętno wzrasta powyżej 140.

Kojarzysz filmiki Pata McNamary i ćwiczenia takie jak Turn’n’Burn czy Blaze-X? To będzie tylko początek! GET SOME! ?

Trening obejmować będzie:
– rozgrzewkę fitnessową
– rozgrzewkę strzelecką
– ćwiczenia strzeleckie pod obciążeniem i związane z wysiłkiem fizycznym – liny, młot, sanki, opony, bieganie, pompki, burpeesy…

 

Szczegóły

  • Cena: 600 PLN z własną bronią i amunicją (jeśli nie masz własnej broni lub amunicji – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji)
  • Amunicja: min. 200 szt. pistolet, min. 100 szt. karabin

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE


ZAPISY NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE.

Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
  • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami, kaburą.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

Privacy Preference Center

X