listopad, 2021

nie14list10:0016:00KARABIN 210:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:KARABINPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Karabin 2, poziom średnio-zaawansowany. Strzelamy dynamicznie: w ruchu, pod kątem i po obrocie. Poprawna i szybka identyfikacja celów, płynne przenoszenie punktu celowania, szybkie i taktyczne wymiany magazynków. Powyższe tematy są poparte odpowiednimi ćwiczeniami „na sucho”, drillami strzeleckimi oraz zwieńczone ćwiczeniem podsumowującym, łączącym wszystkie poznane elementy.
Do udziału w szkoleniu zachęcamy przede wszystkim osoby, które odbyły u nas już szkolenie na poziomie 1. Jeśli jednak posiadasz umiejętności nabyte na innych szkoleniach lub regularnie strzelasz z własnej broni, znasz zasady bezpieczeństwa i fundamentalne reguły strzelectwa, to zaproszenie to adresujemy również do Ciebie.

 

PRZEPISY SANITARNE DOTYCZĄCE PANDEMII COVID-19

 

Szczegóły

 • Program szkolenia: Karabin 2
 • Cena: 450 PLN z własną bronią i amunicją (bez własnej broni – dodatkowo koszt amunicji, razem 950 PLN)
 • Amunicja: 200 szt. .223 Rem / 7,62x39mm

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Wybrane szkolenie (wymagane)

  Broń własna (wymagane)

  Nr vouchera prezentowego

  Jestem osobą leworęczną
  Zaznacz, jeśli korzystasz z naszego sprzętu - będziemy wiedzieć wcześniej, żeby go dla Ciebie odpowiednio skonfigurować.

  Twój komentarz, uwagi, pytania...

  Dodaj mój e-mail do newslettera. Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu email do newslettera IKEM oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania do mnie newslettera zgodnie z polityką prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi zgłoszenia w szkoleniu oraz odnotowania mojego uczestnictwa w szkoleniu zgodnie z polityką prywatności. (wymagane)


  Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
  • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami, pasem nośnym.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

  Privacy Preference Center

  X