listopad, 2021

nie14list10:0016:00KARABIN 210:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:KARABINPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Karabin 2, poziom średnio-zaawansowany. Strzelamy dynamicznie: w ruchu, pod kątem i po obrocie. Poprawna i szybka identyfikacja celów, płynne przenoszenie punktu celowania, szybkie i taktyczne wymiany magazynków. Powyższe tematy są poparte odpowiednimi ćwiczeniami „na sucho”, drillami strzeleckimi oraz zwieńczone ćwiczeniem podsumowującym, łączącym wszystkie poznane elementy.
Do udziału w szkoleniu zachęcamy przede wszystkim osoby, które odbyły u nas już szkolenie na poziomie 1. Jeśli jednak posiadasz umiejętności nabyte na innych szkoleniach lub regularnie strzelasz z własnej broni, znasz zasady bezpieczeństwa i fundamentalne reguły strzelectwa, to zaproszenie to adresujemy również do Ciebie.

 

PRZEPISY SANITARNE DOTYCZĄCE PANDEMII COVID-19

 

Szczegóły

 • Program szkolenia: Karabin 2
 • Cena: 450 PLN z własną bronią i amunicją (bez własnej broni – dodatkowo koszt amunicji, razem 950 PLN)
 • Amunicja: 200 szt. .223 Rem / 7,62x39mm

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Telefon (wymagane)
  Wybrane szkolenie (wymagane)
  Broń własna (wymagane)
  Nr vouchera prezentowego
  PESEL

  Twój nr PESEL jest nam potrzebny do wykupienia ubezpieczenia NNW na czas szkolenia
  Jestem osobą leworęczną
  Zaznacz, jeśli korzystasz z naszego sprzętu - będziemy wiedzieć wcześniej, żeby go dla Ciebie odpowiednio skonfigurować.
  Twój komentarz, uwagi, pytania...
  Dodaj mój e-mail do newslettera. Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu email do newslettera IKEM oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania do mnie newslettera zgodnie z polityką prywatności.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi zgłoszenia w szkoleniu oraz odnotowania mojego uczestnictwa w szkoleniu zgodnie z polityką prywatności. (wymagane)

  Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
  • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami, pasem nośnym.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

  Privacy Preference Center

  X