luty, 2022

sob26lut10:0016:00MOVE & SHOOT (PISTOLET)10:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Znasz powiedzenie „Slow is smooth, smooth is fast”? Szkolenie Move&Shoot to doskonała okazja by poznać i sprawdzić tę zasadę w praktyce.
Trening dla strzelców średnio-zaawansowanych. Dużo biegania, dużo dynamiki, wysokie tempo i wysokie tętno przy bezwzględnym wymogu celnego strzelania. Czyli nauka tego, jak efektywnie wykonywać zadania strzeleckie diametralnie zmieniając szybkość działania, z zachowaniem płynności i efektywności. Przydatne zarówno dla dynamicznych strzelców sportowych, jak i strzelców bojowych. Tory taktyczne realizowane na czas z bolesnymi karami za missy.

Szczegóły

 • Cena: 500 PLN z własną bronią i amunicją (bez własnej broni i amunicji 875 PLN)
 • Amunicja: min. 250 szt. pistolet (możesz wziąć więcej)

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Telefon (wymagane)
  Wybrane szkolenie (wymagane)
  Broń własna (wymagane)
  Nr vouchera prezentowego
  PESEL

  Twój nr PESEL jest nam potrzebny do wykupienia ubezpieczenia NNW na czas szkolenia
  Jestem osobą leworęczną
  Zaznacz, jeśli korzystasz z naszego sprzętu - będziemy wiedzieć wcześniej, żeby go dla Ciebie odpowiednio skonfigurować.
  Twój komentarz, uwagi, pytania...
  Dodaj mój e-mail do newslettera. Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu email do newslettera IKEM oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania do mnie newslettera zgodnie z polityką prywatności.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi zgłoszenia w szkoleniu oraz odnotowania mojego uczestnictwa w szkoleniu zgodnie z polityką prywatności. (wymagane)

  PRZEPISY SANITARNE DOTYCZĄCE PANDEMII COVID-19

  Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
  • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: kaburą, ładownicami.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

  Privacy Preference Center

  X