luty, 2022

sob26lut10:0016:00MOVE & SHOOT (PISTOLET)10:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Znasz powiedzenie „Slow is smooth, smooth is fast”? Szkolenie Move&Shoot to doskonała okazja by poznać i sprawdzić tę zasadę w praktyce.
Trening dla strzelców średnio-zaawansowanych. Dużo biegania, dużo dynamiki, wysokie tempo i wysokie tętno przy bezwzględnym wymogu celnego strzelania. Czyli nauka tego, jak efektywnie wykonywać zadania strzeleckie diametralnie zmieniając szybkość działania, z zachowaniem płynności i efektywności. Przydatne zarówno dla dynamicznych strzelców sportowych, jak i strzelców bojowych. Tory taktyczne realizowane na czas z bolesnymi karami za missy.

Szczegóły

 • Cena: 500 PLN z własną bronią i amunicją (bez własnej broni i amunicji 875 PLN)
 • Amunicja: min. 250 szt. pistolet (możesz wziąć więcej)

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Wybrane szkolenie (wymagane)

  Broń własna (wymagane)

  Nr vouchera prezentowego

  Jestem osobą leworęczną
  Zaznacz, jeśli korzystasz z naszego sprzętu - będziemy wiedzieć wcześniej, żeby go dla Ciebie odpowiednio skonfigurować.

  Twój komentarz, uwagi, pytania...

  Dodaj mój e-mail do newslettera. Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu email do newslettera IKEM oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania do mnie newslettera zgodnie z polityką prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi zgłoszenia w szkoleniu oraz odnotowania mojego uczestnictwa w szkoleniu zgodnie z polityką prywatności. (wymagane)


  PRZEPISY SANITARNE DOTYCZĄCE PANDEMII COVID-19

  Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
  • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: kaburą, ładownicami.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

  Privacy Preference Center

  X