listopad, 2020

sob21list09:0014:00OTWARTY TRENING STRZELECKI (PISTOLET)09:00 - 14:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Zapraszamy na otwarty trening strzelecki organizowany przez IKEM Tactical Training na strzelnicy Stone Range. Tym razem pracujemy z pistoletem.

Zasady są proste:
1. Zapisujesz się na tej stronie, otrzymujesz potwierdzenie.
2. Masz własną broń* i amunicję* (weź ile le chcesz, nie ma limitu)
3. Płacisz 300 zł
4. Trenujesz przez cały dzień pod okiem instruktora IKEM Tactical Training z wykorzystaniem infrastruktury Stone Range (tarcze, blachy, barykady, auta, Steel Alive – zależy od drillów), wykonując różne zadania strzeleckie. Za każdym razem robimy coś innego (czytaj poniżej)
5. Spotykasz kumpli, dobrze się bawisz
6. Wyjeżdżasz do domu z bananem na gębie po fajnie spędzonym dniu ?

Ilość amunicji, która pozwoli Wam się dobrze zabawić i solidnie potrenować, to minimum 200 szt. do pistoletu.

Chcesz więcej? Weź więcej! ?

Po godz. 15 będzie można korzystać ze strzelnicy na zasadzie 'free style’. O godz. 15 zaczyna się szkolenie Pistolet Low Light 1. Zapisz się na nie także, a otrzymasz zniżkę!

*) Trening jest dla osób posiadających własną broń. Ale jeśli jesteś stałym klientem IKEM Tactical Training i posiadasz odpowiedni poziom umiejętności, choć nie masz własnej broni – daj znać że chcesz przyjechać. Na pewno znajdą się dla Ciebie jakieś klamoty.

 

PRZEPISY SANITARNE DOTYCZĄCE PANDEMII COVID-19

Szczegóły

Otwarty Trening Strzelecki (Pistolet)

 • Cena: 300 PLN z własną bronią i amunicją (jeśli nie masz własnej broni lub amunicji – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji, razem 500 PLN)
 • Amunicja: 200 szt. pistolet

Otwarty Trening Strzelecki (Pistolet) + Pistolet Low Light 1

 • Cena: 650 PLN z własną bronią i amunicją (jeśli nie masz własnej broni lub amunicji – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji, razem 1100 PLN)
 • Amunicja: 400 szt. pistolet

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE


ZAPISY NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Przydatne informacje

 • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
 • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
 • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami, pasem nośnym.
 • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
 • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
 • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
 • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

Privacy Preference Center

X