wrzesień, 2023

nie24wrz10:0016:00OTWARTY TRENING STRZELECKI TCCC10:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Zapraszamy na otwarty trening strzelecki organizowany przez IKEM Tactical Training na strzelnicy Stone Range. Tym razem pracujemy z pistoletem. Będziemy także intensywnie ćwiczyć ze stazami taktycznymi (opaskami uciskowymi).

Stazy do treningu zapewniamy. Ale dobrą praktyką jest, by strzelec posiadał nie tylko opaskę w swojej osobistej apteczce (nową, nieużywaną), ale także taką samą stazę do treningu. Jeśli więc masz swoją stazę treningową – zabierz ją koniecznie!

Zasady są proste:
1. Zapisujesz się na tej stronie, otrzymujesz potwierdzenie.
2. Masz własną broń* i amunicję* (weź ile le chcesz, nie ma limitu)
3. Płacisz 450 zł
4. Trenujesz przez cały dzień pod okiem instruktora IKEM Tactical Training z wykorzystaniem infrastruktury Stone Range (tarcze, blachy, barykady, auta – zależy od drillów), wykonując różne zadania strzeleckie. Za każdym razem robimy coś innego (czytaj poniżej)
5. Spotykasz kumpli, dobrze się bawisz
6. Wyjeżdżasz do domu z bananem na gębie po fajnie spędzonym dniu 🙂

Ilość amunicji, która pozwoli Wam się dobrze zabawić i solidnie potrenować, to minimum 250 szt. do pistoletu.

Chcesz więcej? Weź więcej! 😃

Po godz. 16 będzie można korzystać ze strzelnicy na zasadzie 'free style’.

*) Trening jest dla osób posiadających własną broń. Ale jeśli jesteś stałym klientem IKEM Tactical Training i posiadasz odpowiedni poziom umiejętności, choć nie masz własnej broni – daj znać że chcesz przyjechać. Na pewno znajdą się dla Ciebie jakieś klamoty.

 

Szczegóły

 • Cena: 450 PLN z własną bronią i amunicją (bez własnej broni – dodatkowo koszt amunicji)
 • Amunicja: min. 250 szt. pistolet

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Wybrane szkolenie (wymagane)

  Broń własna (wymagane)

  Jestem osobą leworęczną
  Zaznacz, jeśli korzystasz z naszego sprzętu - będziemy wiedzieć wcześniej, żeby go dla Ciebie odpowiednio skonfigurować.

  Twój komentarz, uwagi, pytania...

  Dodaj mój e-mail do newslettera. Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu email do newslettera IKEM oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania do mnie newslettera zgodnie z polityką prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi zgłoszenia w szkoleniu oraz odnotowania mojego uczestnictwa w szkoleniu zgodnie z polityką prywatności. (wymagane)


  Przydatne informacje

  • Jeśli posiadasz własną stazę treningową, zabierz ją ze sobą.
  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
  • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami, pasem nośnym.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

  Privacy Preference Center

  X