styczeń, 2021

sob09sty10:0016:00Running & gunning (pistolet)10:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Znasz powiedzenie „Slow is smooth, smooth is fast”? Szkolenie Running&Gunning to doskonała okazja by poznać i sprawdzić tę zasadę w praktyce.
Trening dla strzelców średnio-zaawansowanych. Dużo biegania, dużo dynamiki, wysokie tempo i wysokie tętno przy bezwzględnym wymogu celnego strzelania. Czyli nauka tego, jak efektywnie wykonywać zadania strzeleckie diametralnie zmieniając szybkość działania, z zachowaniem płynności i efektywności. Przydatne zarówno dla dynamicznych strzelców sportowych, jak i strzelców bojowych. Tory taktyczne realizowane na czas z bolesnymi karami za missy.

 

PRZEPISY SANITARNE DOTYCZĄCE PANDEMII COVID-19

Szczegóły

  • Cena: 450 PLN z własną bronią i amunicją (jeśli nie masz własnej broni lub amunicji - dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji, razem 700 PLN)
  • Amunicja: 250 szt. pistolet

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Telefon (wymagane)
Wybrane szkolenie (wymagane)
Broń własna (wymagane)
Nr vouchera prezentowego
PESEL

Twój nr PESEL jest nam potrzebny do wykupienia ubezpieczenia NNW na czas szkolenia
Jestem osobą leworęczną
Zaznacz, jeśli korzystasz z naszego sprzętu - będziemy wiedzieć wcześniej, żeby go dla Ciebie odpowiednio skonfigurować.
Twój komentarz, uwagi, pytania...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi zgłoszenia w szkoleniu oraz odnotowania mojego uczestnictwa w szkoleniu zgodnie z polityką prywatności. (wymagane)

Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
  • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami, pasem nośnym.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

Privacy Preference Center

X