wrzesień, 2020

sob19wrz(wrz 19)09:00nie20(wrz 20)17:00SOF Shooting Camp 202009:00 - 17:00 (20) Stone RangeRodzaj szkolenia:TAKTYCZNEPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

SOF Shooting Camp to 2-dniowe intensywne szkolenie strzeleckie i taktyczne, podczas którego uczysz się od najlepszych – byłych operatorów JW GROM (i nie tylko).

SOF Shooting Camp 2020 to trzecia edycja tego wyjątkowego wydarzenia, na który zaprasza SOF Project Krzysztof Puwalski we współpracy z IKEM Tactical Training. W tym roku działamy pod hasłem “Home and family protection. Twój dom Twoją twierdzą”.

Tematem przewodnim szkolenia będzie ochrona domu i bezpieczeństwo Twoich bliskich. Podczas 2 wymagających dni treningowych poznasz techniki i taktyki operatorów sił specjalnych, które pomogą przetrwać Ci w najtrudniejszej sytuacji kryzysowej. Jeśli życie i zdrowie Twoich najbliższych jest zagrożone, a Ty możesz liczyć tylko na siebie, masz tylko jedną opcję – sprostać wyzwaniu i wykonać zadanie.

Atak ze strony agresywnego napastnika, szczególnie we własnym domu czy znanej okolicy (gdzie zwykle czujemy się bezpiecznie) jest zawsze zaskoczeniem, które stawia nas w bardzo trudnej sytuacji. Jedyną metodą by się do tego przygotować jest trening, który uzmysłowi Ci z jakimi zagrożeniami możesz mieć do czynienia, jakie taktyki stosować, by zdobyć przewagę, jakimi technikami się posługiwać, by skutecznie odeprzeć napaść i – przede wszystkim – z jakim nastawieniem mentalnym stanąć do walki. A może, gdybyś zawczasu zauważył coś nietypowego, udało by Ci się uniknąć zagrożenia?

Użycie broni palnej, walka i obrona przed nożem, walka wręcz oraz taktyka działania w domu w pojedynkę – m.in. te elementy będziemy ćwiczyć już 19 i 20 września na Stone Range.

Zajęcia poprowadzą:

KRZYSZTOF “PUWAL” PUWALSKI
Oficer rezerwy, 22 lata służby w Wojskach Specjalnych, żołnierz zespołu bojowego Jednostki Wojskowej GROM, twórca i pierwszy dowódca Grupy Przewodników Psów Bojowych JW GROM. Uczestnik misji w Iraku i Afganistanie. Instruktor technik antyterrorystycznych, spadochroniarstwa, strzelectwa, wspinaczki, samoobrony, specjalista w zakresie komunikacji neurolingwistycznej. Doświadczony ekspert w dowodzeniu oraz motywowaniu zespołu w ekstremalnie trudnych sytuacjach. Autor książki “Operator 594”, której premiera już 2 września 2020! Dowiedz się więcej: SOF Project Krzysztof Puwalski.

AREK “MOTYL” DEMBIŃSKI
Wieloletni żołnierz i bardzo doświadczony operator zespołu bojowego Jednostki Wojskowej GROM. Uczestnik misji w Iraku i Afganistanie. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego za zasługi, wzorową służbę i poświęcenie w czasie walki. Ekspert krav maga, zdobywca Pucharu Świata w kick-boxingu, wielokrotny medalista Mistrzostw Europy i Polski. Podczas służby w jednostce odpowiedzialny za wyszkolenie w zakresie walki wręcz.
Dowiedz się więcej: arekmotyldembinski.pl.

DAWID FAJER
Ekspert w dziedzinie walki nożem i obrony przed nożem. Twórca autorskiego programu “Way of the Knife. Taktyczna obrona i walka specjalnego przeznaczenia w bliskim kontakcie”. Program ten oparty jest o 20-letnie doświadczenie instruktora oraz bogatą wiedzę praktyczną i metodyczną, nabytą podczas szkoleń dla jednostek specjalnych wojskowych, policyjnych i dedykowanych ochronie osób, które prowadzi od 2010 roku. Dawid zdobywał wiedzę szkoląc się w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Francja, Holandia i Izrael.
Dowiedz się więcej: Way Of The Knife.

PIOTR “WALERY” WALERYSIAK
Założyciel i właściciel IKEM Tactical Training. Stworzył firmę szkoleniową i zbudował strzelnicę, by na co dzień realizować pasję do strzelectwa zgodnie z własną wizją i marzeniami. Doświadczony instruktor strzelectwa oraz samoobrony (krav maga, MDS). Uczył się u najlepszych instruktorów w Polsce i za granicą. Przeszkolony w zakresie metodyki nauczania, dzięki czemu potrafi przekazywać wiedzę w sposób spójny i skuteczny. Jego specjalnością jest połączenie tematyki praktycznego użycia broni palnej w samoobronie z walką wręcz.
Dowiedz się więcej: IKEM Tactical Training.

Sponsorzy

Direct Action     Helikon-Tex

Szczegóły


Sobota i niedziela (19-20 września)

 • Cena: 1300 PLN z własną bronią i amunicją (jeśli nie masz własnej broni lub amunicji – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji, razem 1960 PLN)
 • Amunicja: 260 szt. pistolet, 200 szt. karabin

Tylko sobota (19 września)

 • Cena: 750 PLN z własną bronią i amunicją (jeśli nie masz własnej broni lub amunicji – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji, razem 950 PLN)
 • Amunicja: 220 szt. pistolet

Tylko niedziela (20 września)

 • Cena: 750 PLN z własną bronią i amunicją (jeśli nie masz własnej broni lub amunicji – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji, razem 1200 PLN)
 • Amunicja: 50 szt. pistolet, 200 szt. karabin

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE


ZAPISY NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

PRZEPISY SANITARNE DOTYCZĄCE PANDEMII COVID-19

Przydatne informacje

 • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
 • Nocleg na terenie strzelnicy lub możliwość wynajęcia hotelu lub agroturystyki nieopodal (zapytaj w zgłoszeniu o szczegóły).
 • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
 • Środki chemiczne przeciwko komarom i kleszczom
 • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami, kaburą/pasem nośnym.
 • Osoby z własną bronią – oprócz zabrania broni i amunicji nie zapomnij o 3 magazynkach per jednostka broni, kaburze do broni krótkiej/pasie nośnym do broni długiej, ładownicach do magazynków. Jeśli czegokolwiek Ci brakuje, daj znać wcześniej – pomożemy skompletować sprzęt na czas szkolenia.
 • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
 • Warto zabrać prowiant i picie na dwa dni (choć nieopodal jest sklep, więc wieczorem pierwszego dnia będzie czas by się zaopatrzyć).
 • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
 • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

Privacy Preference Center

X