październik, 2022

nie16paź10:0016:00SPEED vs ACCURACY10:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Speed vs Accuracy, odwieczny dylemat? Czy rzeczywiście zawsze musisz wybrać jedno, poświęcając drugie? Czy aby strzelać celnie musisz strzelać powoli, a zwiększając tempo prowadzenia ognia zawalasz celność? Tak naprawdę wszystko jest kwestią właściwego treningu: poznania własnych ograniczeń, zdiagnozowania błędów i rzetelną pracą nad ich eliminacją – po to aby Speed vs Accuracy przestała być dla Ciebie grą o sumie zerowej.

Jeśli jesteś zaawansowanym strzelcem, gotowym na wyzwanie i świadome zmierzenie się z własnymi ograniczeniami, mamy dla Ciebie propozycję wyjątkowego szkolenia. Speed vs Accuracy to nowa formuła “strzeleckiego laboratorium”, w której kładziemy nacisk na precyzję i rytmikę. Najpierw diagnozujemy indywidualny poziom każdego uczestnika. Następnie rozkładamy proces strzelania na czynniki pierwsze i rzeźbimy elementy, które wymagają poprawy, kładąc nacisk na powtarzalność. Na koniec składamy wszystko razem, dając Ci indywidualny feedback i wgląd w Twój proces oraz rekomendując program treningu, który możesz realizować samodzielnie.

Ze względu na mocno zindywidualizowany charakter szkolenia liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy strzelców co najmniej na poziomie średnio-zaawansowanym (zaliczone P2 u nas) z własną bronią i oporządzeniem – ponieważ podczas tego szkolenia nie chcemy walczyć ze sprzętem, do którego nie jesteś przyzwyczajony oraz chcemy pomóc zoptymalizować Twój indywidualny setup.

 

Szczegóły

  • Cena: 700 PLN z własną bronią i amunicją
  • Amunicja: 300 szt.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE


ZAPISY NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

Privacy Preference Center

X