maj, 2023

sob06maj10:0016:00SPEED vs ACCURACY10:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Speed vs Accuracy, odwieczny dylemat? Czy rzeczywiście zawsze musisz wybrać jedno, poświęcając drugie? Czy aby strzelać celnie musisz strzelać powoli, a zwiększając tempo prowadzenia ognia zawalasz celność? Tak naprawdę wszystko jest kwestią właściwego treningu: poznania własnych ograniczeń, zdiagnozowania błędów i rzetelną pracą nad ich eliminacją – po to aby Speed vs Accuracy przestała być dla Ciebie grą o sumie zerowej.

Jeśli jesteś zaawansowanym strzelcem, gotowym na wyzwanie i świadome zmierzenie się z własnymi ograniczeniami, mamy dla Ciebie propozycję wyjątkowego szkolenia. Speed vs Accuracy to nowa formuła „strzeleckiego laboratorium”, w której kładziemy nacisk na precyzję i rytmikę. Najpierw diagnozujemy indywidualny poziom każdego uczestnika. Następnie rozkładamy proces strzelania na czynniki pierwsze i rzeźbimy elementy, które wymagają poprawy, kładąc nacisk na powtarzalność. Na koniec składamy wszystko razem, dając Ci indywidualny feedback i wgląd w Twój proces oraz rekomendując program treningu, który możesz realizować samodzielnie.

Ze względu na mocno zindywidualizowany charakter szkolenia liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy strzelców co najmniej na poziomie średnio-zaawansowanym (zaliczone P2 u nas) z własną bronią i oporządzeniem – ponieważ podczas tego szkolenia nie chcemy walczyć ze sprzętem, do którego nie jesteś przyzwyczajony oraz chcemy pomóc zoptymalizować Twój indywidualny setup.

 

Szczegóły

 • Cena: 700 PLN z własną bronią i amunicją
 • Amunicja: 300 szt.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Wybrane szkolenie (wymagane)

  Broń własna (wymagane)

  Nr vouchera prezentowego

  Jestem osobą leworęczną
  Zaznacz, jeśli korzystasz z naszego sprzętu - będziemy wiedzieć wcześniej, żeby go dla Ciebie odpowiednio skonfigurować.

  Twój komentarz, uwagi, pytania...

  Dodaj mój e-mail do newslettera. Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu email do newslettera IKEM oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania do mnie newslettera zgodnie z polityką prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi zgłoszenia w szkoleniu oraz odnotowania mojego uczestnictwa w szkoleniu zgodnie z polityką prywatności. (wymagane)


  Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

  Privacy Preference Center

  X