maj, 2022

sob28maj(maj 28)10:00nie29(maj 29)18:00Tactical First Responder10:00 - 18:00 (29) Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Zdarzenie, w którym doszło do użycia broni palnej wiąże się z wysokim ryzykiem odniesienia obrażeń. Dlatego wraz z nauką strzelania i posługiwania się bronią palną ważne jest, by trenować udzielanie pierwszej pomocy z wykorzystaniem dostępnych środków opatrunkowych. Każdy strzelec powinien mieć przy sobie nie tylko zapasowe magazynki ale i indywidualny pakiet pierwszej pomocy, zawierający nie tylko opaskę uciskową / stazę.

TACTICAL FIRST RESPONDER to kolejna edycja szkolenia, poświęconego ratownictwu taktycznemu. Ostatnie wydarzenia w Nowym Jorku czy na Ukrainie dobitnie pokazują, że „jeśli uczysz się robić dziurki, musisz uczyć się także jak je łatać”. Tak jak poprzednio będzie to intensywny i dynamiczny trening, prowadzony przez specjalistów z Eagle Med Systems.

Tym razem program jest rozłożony jest na dwa dni i dostosowany do różnego poziomy zaawansowania strzelców. Oczywiście będzie sztuczna krew i realistyczne symulacje. Dla tych, co byli poprzednio – świetna okazja, by przypomnieć sobie podstawy udzielania pomocy i utrwalić wiedzę. Dla tych, co nie byli – dostaniecie w dwa dni potężną pigułę wiedzy, dzięki której możecie uratować swoje lub czyjeś życie #sprawdzonewrealu.

Dzień pierwszy (sobota) poświęcony będzie wyłącznie ratownictwu – teorii i praktyce. Zapraszamy także osoby, które nie mają w ogóle doświadczenia z bronią lub jedynie podstawowe umiejętności.

Dzień drugi (niedziela) obejmować będzie, oprócz ratownictwa, także elementy strzeleckie i taktyczne. Do udziału w tych zajęciach kwalifikujemy osoby, które ukończyły u nas co najmniej poziom P2 lub mają zweryfikowany poziom umiejętności strzeleckich. Pod koniec pierwszego dnia odbędzie się test strzelecki, dla osób, które deklarują uczestnictwo w drugim dniu szkolenia.

 

Szczegóły

 • Cena: 600 PLN tylko sobota / 1000 PLN oba dni (bez własnej broni – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji, razem max 1500 PLN)
 • Amunicja: max 250 szt. pistolet (wyłącznie dla osób uczestniczących w obu dniach szkoleniowych)

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Wybrane szkolenie (wymagane)

  Broń własna (wymagane)

  Nr vouchera prezentowego

  Jestem osobą leworęczną
  Zaznacz, jeśli korzystasz z naszego sprzętu - będziemy wiedzieć wcześniej, żeby go dla Ciebie odpowiednio skonfigurować.

  Twój komentarz, uwagi, pytania...

  Dodaj mój e-mail do newslettera. Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu email do newslettera IKEM oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania do mnie newslettera zgodnie z polityką prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi zgłoszenia w szkoleniu oraz odnotowania mojego uczestnictwa w szkoleniu zgodnie z polityką prywatności. (wymagane)


   

  Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie z pewnością się pobrudzi (sztuczna krew), a buty mogą się przemoczyć. Weź zatem ubranie na zmianę.
  • Osoby nieposiadające własnej broni otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: kaburą, ładownicami.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

  Privacy Preference Center

  X