maj, 2022

sob28maj(maj 28)10:00nie29(maj 29)18:00Tactical First Responder10:00 - 18:00 (29) Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Zdarzenie, w którym doszło do użycia broni palnej wiąże się z wysokim ryzykiem odniesienia obrażeń. Dlatego wraz z nauką strzelania i posługiwania się bronią palną ważne jest, by trenować udzielanie pierwszej pomocy z wykorzystaniem dostępnych środków opatrunkowych. Każdy strzelec powinien mieć przy sobie nie tylko zapasowe magazynki ale i indywidualny pakiet pierwszej pomocy, zawierający nie tylko opaskę uciskową / stazę.

TACTICAL FIRST RESPONDER to kolejna edycja szkolenia, poświęconego ratownictwu taktycznemu. Ostatnie wydarzenia w Nowym Jorku czy na Ukrainie dobitnie pokazują, że „jeśli uczysz się robić dziurki, musisz uczyć się także jak je łatać”. Tak jak poprzednio będzie to intensywny i dynamiczny trening, prowadzony przez specjalistów z Eagle Med Systems.

Tym razem program jest rozłożony jest na dwa dni i dostosowany do różnego poziomy zaawansowania strzelców. Oczywiście będzie sztuczna krew i realistyczne symulacje. Dla tych, co byli poprzednio – świetna okazja, by przypomnieć sobie podstawy udzielania pomocy i utrwalić wiedzę. Dla tych, co nie byli – dostaniecie w dwa dni potężną pigułę wiedzy, dzięki której możecie uratować swoje lub czyjeś życie #sprawdzonewrealu.

Dzień pierwszy (sobota) poświęcony będzie wyłącznie ratownictwu – teorii i praktyce. Zapraszamy także osoby, które nie mają w ogóle doświadczenia z bronią lub jedynie podstawowe umiejętności.

Dzień drugi (niedziela) obejmować będzie, oprócz ratownictwa, także elementy strzeleckie i taktyczne. Do udziału w tych zajęciach kwalifikujemy osoby, które ukończyły u nas co najmniej poziom P2 lub mają zweryfikowany poziom umiejętności strzeleckich. Pod koniec pierwszego dnia odbędzie się test strzelecki, dla osób, które deklarują uczestnictwo w drugim dniu szkolenia.

 

Szczegóły

 • Cena: 600 PLN tylko sobota / 1000 PLN oba dni (bez własnej broni – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji, razem max 1500 PLN)
 • Amunicja: max 250 szt. pistolet (wyłącznie dla osób uczestniczących w obu dniach szkoleniowych)

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Telefon (wymagane)
  Wybrane szkolenie (wymagane)
  Broń własna (wymagane)
  Nr vouchera prezentowego
  PESEL

  Twój nr PESEL jest nam potrzebny do wykupienia ubezpieczenia NNW na czas szkolenia
  Jestem osobą leworęczną
  Zaznacz, jeśli korzystasz z naszego sprzętu - będziemy wiedzieć wcześniej, żeby go dla Ciebie odpowiednio skonfigurować.
  Twój komentarz, uwagi, pytania...
  Dodaj mój e-mail do newslettera. Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu email do newslettera IKEM oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania do mnie newslettera zgodnie z polityką prywatności.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi zgłoszenia w szkoleniu oraz odnotowania mojego uczestnictwa w szkoleniu zgodnie z polityką prywatności. (wymagane)

   

  Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie z pewnością się pobrudzi (sztuczna krew), a buty mogą się przemoczyć. Weź zatem ubranie na zmianę.
  • Osoby nieposiadające własnej broni otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: kaburą, ładownicami.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

  Privacy Preference Center

  X