wrzesień, 2023

sob23wrz(wrz 23)09:00nie24(wrz 24)17:00Tactical First Responder09:00 - 17:00 (24) Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Zdarzenie, w którym doszło do użycia broni palnej wiąże się z wysokim ryzykiem odniesienia obrażeń. Dlatego wraz z nauką strzelania i posługiwania się bronią palną ważne jest, by trenować udzielanie pierwszej pomocy z wykorzystaniem dostępnych środków opatrunkowych. Każdy strzelec powinien mieć przy sobie nie tylko zapasowe magazynki ale i indywidualny pakiet pierwszej pomocy, zawierający nie tylko opaskę uciskową / stazę.

TACTICAL FIRST RESPONDER to kolejna edycja szkolenia, poświęconego ratownictwu taktycznemu. Ostatnie wydarzenia w Nowym Jorku czy na Ukrainie dobitnie pokazują, że “jeśli uczysz się robić dziurki, musisz uczyć się także jak je łatać”. Tak jak poprzednio będzie to intensywny i dynamiczny trening, prowadzony przez specjalistów z Eagle Med Systems.

Tym razem program jest rozłożony jest na dwa dni i dostosowany do różnego poziomy zaawansowania strzelców. Oczywiście będzie sztuczna krew i realistyczne symulacje. Dla tych, co byli poprzednio – świetna okazja, by przypomnieć sobie podstawy udzielania pomocy i utrwalić wiedzę. Dla tych, co nie byli – dostaniecie w dwa dni potężną pigułę wiedzy, dzięki której możecie uratować swoje lub czyjeś życie #sprawdzonewrealu.

Dzień pierwszy (sobota) poświęcony będzie wyłącznie ratownictwu – teorii i praktyce. Zapraszamy także osoby, które nie mają w ogóle doświadczenia z bronią lub jedynie podstawowe umiejętności.

Dzień drugi (niedziela) obejmować będzie, oprócz ratownictwa, także elementy strzeleckie i taktyczne. Do udziału w tych zajęciach kwalifikujemy osoby, które ukończyły u nas co najmniej poziom P2 lub mają zweryfikowany poziom umiejętności strzeleckich. Pod koniec pierwszego dnia odbędzie się test strzelecki, dla osób, które deklarują uczestnictwo w drugim dniu szkolenia.

 

Szczegóły

  • Cena: 600 PLN tylko sobota / 1000 PLN oba dni (bez własnej broni – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji, razem max 1500 PLN)
  • Amunicja: max 250 szt. pistolet (wyłącznie dla osób uczestniczących w obu dniach szkoleniowych)

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Na chwilę obecną lista na szkolenie jest pełna. Wypełniając formularz, zapisujesz się na listę rezerwową.


ZAPISY NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

 

Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie z pewnością się pobrudzi (sztuczna krew), a buty mogą się przemoczyć. Weź zatem ubranie na zmianę.
  • Osoby nieposiadające własnej broni otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: kaburą, ładownicami.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

Privacy Preference Center

X