październik, 2021

sob02paź(paź 2)10:00nie03(paź 3)16:00Tactical First Responder Next Level10:00 - 16:00 (3) Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:zaawansowany

Opis

Zdarzenie, w którym doszło do użycia broni palnej wiąże się z wysokim ryzykiem odniesienia obrażeń. Dlatego wraz z nauką strzelania i posługiwania się bronią palną ważne jest, by trenować udzielanie pierwszej pomocy z wykorzystaniem dostępnych środków opatrunkowych. Każdy strzelec powinien mieć przy sobie nie tylko zapasowe magazynki ale i indywidualny pakiet pierwszej pomocy, zawierający NIE TYLKO opaskę uciskową / stazę.

Szkolenie TACTICAL FIRST RESPONDER NEXT LEVEL to kontynuacja szkolenia z 2020 roku i wejście na kolejny poziom zaawansowania. Tak jak poprzednio będzie to intensywny i dynamiczny trening dla zaawansowanych strzelców, prowadzony przez specjalistów z Eagle Med Systems.

W zeszłym roku pracowaliśmy tylko przez jeden dzień i skupialiśmy się wyłącznie na opaskach uciskowych. Tym razem chłopaki z Eagle Med Systems przygotowali coś ekstra, więc program jest rozłożony jest na dwa dni. Będzie sztuczna krew, będzie więcej procedur i realistyczne symulacje. Dla tych, co byli rok temu – świetna okazja, by przypomnieć sobie podstawy udzielania pomocy i poszerzyć wiedzę. Dla tych, co nie byli – dostaniecie w dwa dni potężną pigułę wiedzy, dzięki której możecie uratować swoje lub czyjeś życie #sprawdzonewrealu.

Kurs skupia się na elementach taktycznych i umiejętnościach strzeleckich pod kątem udzielania pierwszej pomocy zgodnie z wytycznymi TC3/TECC. Podczas zajęć kursanci nie tylko poszerzą swoją wiedzę z zakresu wykorzystania opasek uciskowych i innych elementów wyposażenia medycznego, ale nauczą się technik obsługi broni jednorącz, zmiany magazynków, postaw strzeleckich oraz technik ewakuacji. Szkolenie ma charakter dynamiczny, a jego zaletą jest wprowadzenie realistycznych czynników stresowych, które odwzorowują sytuacje spotykane w realnych sytuacjach.

Do uczestnictwa w tym szkoleniu wymagane jest ukończenie modułu Pistolet 3 lub posiadanie zweryfikowanego przez naszych instruktorów poziomu umiejętności, obejmującego co najmniej zakres szkolenia P3.

 

Szczegóły

  • Cena: 900 PLN z własną bronią i amunicją (bez własnej broni – dodatkowo koszt amunicji, razem 1250 PLN)
  • Amunicja: 350 szt. pistolet

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE


ZAPISY NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

 

PRZEPISY SANITARNE DOTYCZĄCE PANDEMII COVID-19

 

Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie z pewnością się pobrudzi (sztuczna krew), a buty mogą się przemoczyć. Weź zatem ubranie na zmianę.
  • Osoby nieposiadające własnej broni otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: kaburą, ładownicami.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

Privacy Preference Center

X