luty, 2024

sob10lut10:0016:00URODZINOWY TRENING STRZELECKI10:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:KARABIN,PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

Zapraszamy na UTS czyli urodzinowy trening strzelecki. Będzie to impreza łącząca strzelanie, trening z psami oraz grill ?.

W części strzeleckiej możecie liczyć, że jak zawsze Walery przygotuje ciekawe i wymagające drille. Najpierw trenujemy z pistoletem, potem przesiadamy się na karabiny (cena i ilość amunicji poniżej). W przerwie będzie można się posilić i zrelaksować ? Kiełbę z grilla zapewniamy, ale jeśli jesteś mistrzem rusztu i masz ochotę dorzucić własne mięsiwo, to się nie krępuj. Żaru z pewnością nie zabraknie ?

Jeśli masz ochotę wpaść czysto towarzysko i zbić piątkę z solenizantami, to serdecznie zapraszamy! Zamiast urodzinowej flaszki dla Walerego albo kwiatków dla Anubisa, lepiej wesprzyj fundację Working Dogs Foundation – link do zbiórki >>>tutaj<<< .

Plan jest taki:
– 10:00 start
– 10:00 – 12:00 trening pistoletowy
– 12:00 – 13:00 przerwa grillowa
– 13:00 – 14:00 trening karabinowy
– 14:00 – 16:00 grill, trening z psami, część mniej oficjalna ?

Ilość amunicji, która pozwoli Wam się dobrze zabawić i solidnie potrenować, to minimum 250 szt. do pistoletu i 150 szt. do karabinu.

Chcesz więcej? Weź więcej! ?

*) Trening jest dla osób posiadających własną broń. Ale jeśli jesteś stałym klientem IKEM Tactical Training i posiadasz odpowiedni poziom umiejętności, choć nie masz własnej broni – daj znać że chcesz przyjechać. Na pewno znajdą się dla Ciebie jakieś klamoty.

 

Jeżeli masz swoją broń, ale brakuje Ci amunicji, daj znać jesteśmy w stanie zapewnić niezbędną amunicję na trening

Szczegóły

  • Cena: 300 PLN jeśli uczestniczysz w treningu z własną bronią i amunicją (jeśli nie masz własnej broni lub amunicji – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji)
  • Amunicja: 250 szt. pistolet i 150 szt. karabin

ZAPISZ SIĘ – TYLKO JEŚLI CHCESZ UCZESTNICZYĆ W CZĘŚCI STRZELECKIEJ


ZAPISY NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE.

Privacy Preference Center

X