wrzesień, 2021

sob25wrz10:0016:00VTAC 1-5 / PISTOLET10:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

VTAC 1-5 drill, to wszechstronne ćwiczenie strzeleckie autorstwa Kyle’a Lamba, które polega na oddaniu strzałów do trzech celów w sekwencji: 1, 2, 3 (w prawo), 4 i 5 (w lewo). Szybkość, precyzja, płynne przenoszenie punktu celowania i co najważniejsze – uwolnienie się od złego nawyku strzelania dubletami. VTAC 1-5 drill pozwala naprawdę się rozkręcić, a jednocześnie poprawiać szereg elementów techniki strzeleckiej.

Szkolenie poprowadzi Papaj, którego bywalcom szkoleń IKEM Tactical Training przedstawiać nie trzeba. Możecie mieć pewność, że Filip pokaże Wam nowy wymiar drillu 1-5. Trening przeznaczony jest dla wytrawnych strzelców średnio-zaawansowanych, którzy docenią wartość płynącą z wystrzelenia minimum 450 szt. amunicji na jedno ćwiczenie.

Zobacz, na czym polega ćwiczenie VTAC 1-5 i zapisz się na szkolenie, gdzie będziesz mieć szansę podnieść swój poziom umiejętności!

Więcej na temat instruktura (dla tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności ćwiczyć pod jego okiem):

„Papaj” (Filip Sandej)
Doświadczenie strzeleckie zdobyte w trakcie 25 lat pracy z bronią. Wiedza i umiejętności strzeleckie nabyte podczas pracy i szkoleń z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi instruktorami oraz profesjonalnymi strzelcami. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje. Posiada uprawnienia Semi Automatic Pistol Instructor, Patrol Rifle Instructor i inne wydane przez Sig Sauer Academy. Podczas szkoleń kładzie nacisk na bezpieczeństwo, prostotę i wydajność strzelania. Od 2017 r. prowadzi firmę 30rd.

 

PRZEPISY SANITARNE DOTYCZĄCE PANDEMII COVID-19

Szczegóły

 • Cena: 600 PLN z własną bronią i amunicją* (bez własnej broni i amunicji – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji)
 • Amunicja: min. 450 szt. (możesz wziąć więcej)

*) Jeśli brakuje Ci ammo, napisz w komentarzu w zgłoszeniu ile potrzebujesz na szkolenie. Cena będzie ustalona indywidualnie.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Telefon (wymagane)
  Wybrane szkolenie (wymagane)
  Broń własna (wymagane)
  Nr vouchera prezentowego
  PESEL

  Twój nr PESEL jest nam potrzebny do wykupienia ubezpieczenia NNW na czas szkolenia
  Jestem osobą leworęczną
  Zaznacz, jeśli korzystasz z naszego sprzętu - będziemy wiedzieć wcześniej, żeby go dla Ciebie odpowiednio skonfigurować.
  Twój komentarz, uwagi, pytania...
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi zgłoszenia w szkoleniu oraz odnotowania mojego uczestnictwa w szkoleniu zgodnie z polityką prywatności. (wymagane)

  Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
  • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami, pasem nośnym, kabrą.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

  Privacy Preference Center

  X