wrzesień, 2021

sob25wrz10:0016:00VTAC 1-5 / PISTOLET10:00 - 16:00 Stone RangeRodzaj szkolenia:PISTOLETPoziom:średnio-zaawansowany

Opis

VTAC 1-5 drill, to wszechstronne ćwiczenie strzeleckie autorstwa Kyle’a Lamba, które polega na oddaniu strzałów do trzech celów w sekwencji: 1, 2, 3 (w prawo), 4 i 5 (w lewo). Szybkość, precyzja, płynne przenoszenie punktu celowania i co najważniejsze – uwolnienie się od złego nawyku strzelania dubletami. VTAC 1-5 drill pozwala naprawdę się rozkręcić, a jednocześnie poprawiać szereg elementów techniki strzeleckiej.

Szkolenie poprowadzi Papaj, którego bywalcom szkoleń IKEM Tactical Training przedstawiać nie trzeba. Możecie mieć pewność, że Filip pokaże Wam nowy wymiar drillu 1-5. Trening przeznaczony jest dla wytrawnych strzelców średnio-zaawansowanych, którzy docenią wartość płynącą z wystrzelenia minimum 450 szt. amunicji na jedno ćwiczenie.

Zobacz, na czym polega ćwiczenie VTAC 1-5 i zapisz się na szkolenie, gdzie będziesz mieć szansę podnieść swój poziom umiejętności!

Więcej na temat instruktura (dla tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności ćwiczyć pod jego okiem):

“Papaj” (Filip Sandej)
Doświadczenie strzeleckie zdobyte w trakcie 25 lat pracy z bronią. Wiedza i umiejętności strzeleckie nabyte podczas pracy i szkoleń z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi instruktorami oraz profesjonalnymi strzelcami. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje. Posiada uprawnienia Semi Automatic Pistol Instructor, Patrol Rifle Instructor i inne wydane przez Sig Sauer Academy. Podczas szkoleń kładzie nacisk na bezpieczeństwo, prostotę i wydajność strzelania. Od 2017 r. prowadzi firmę 30rd.

 

PRZEPISY SANITARNE DOTYCZĄCE PANDEMII COVID-19

Szczegóły

  • Cena: 600 PLN z własną bronią i amunicją* (bez własnej broni i amunicji – dodatkowo koszt wystrzelonej amunicji)
  • Amunicja: min. 450 szt. (możesz wziąć więcej)

*) Jeśli brakuje Ci ammo, napisz w komentarzu w zgłoszeniu ile potrzebujesz na szkolenie. Cena będzie ustalona indywidualnie.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE


ZAPISY NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Przydatne informacje

  • Szkolenie ma miejsce na otwartej strzelnicy i odbędzie się niezależnie od pogody, więc ubierz się odpowiednio do warunków atmosferycznych.
  • Ubranie może się pobrudzić, a buty przemoczyć.
  • Osoby nieposiadające własnej broni i amunicji otrzymają ją na szkoleniu wraz z odpowiednim oporządzeniem: magazynkami, ładownicami, pasem nośnym, kabrą.
  • Jeśli posiadasz własne ochronniki słuchu i ulubione atestowane okulary – zabierz je ze sobą. Jeśli nie posiadasz takowych – otrzymasz je od nas na szkoleniu.
  • Warto zabrać prowiant (drugie śniadanie, lunch, picie).
  • Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  • Każdy uczestnik musi na strzelnicy wylegitymować się dokumentem tożsamości.

Privacy Preference Center

X