Pasja i doświadczenie

Strzelectwo jest naszą pasją. Naszą misją jest szerzenie wiedzy o bezpiecznym i skutecznym posługiwaniu się bronią palną przez cywilów i profesjonalistów. Prowadzimy szkolenia od 2013 roku.

IKEM Tactical Training

Prowadzimy szkolenia z posługiwania się bronią palną. Instruktorzy IKEM legitymują się doświadczeniem w dynamicznym strzelectwie sportowym oraz realnym doświadczeniem bojowym. Jesteśmy pasjonatami, którzy chętnie dzielą się wiedzą. Tworzymy i rozwijamy system szkolenia strzeleckiego, czerpiąc wiedzę i inspirację z różnych źródeł – począwszy od sportu, poprzez samoobronę, po zaawansowaną wiedzę taktyczną i strzelecką sił specjalnych. Sprawdzamy i testujemy różne rozwiązania, aby wybrać te, które mogą być najbardziej przydatne naszym kursantom.

Propagujemy strzelectwo zarówno w formie weekendowego hobby, łączącego przyjemne z pożytecznym, jak i profesjonalnego treningu umiejętności. Najpierw nauczymy Cię bezpiecznego posługiwania się bronią, a w kolejnych etapach zapoznamy z zaawansowanymi technikami strzelectwa praktycznego.

Dysponujemy własnym obiektem, który zbudowaliśmy w taki sposób, by spełniał wymogi najbardziej wymagających szkoleń. Niezakłócony trening w komfortowych warunkach, to trening bezpieczny, a bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

W naszym arsenale znajduje się kilkadziesiąt jednostek broni krótkiej i długiej – od pistoletów przez karabinki, po strzelby. Nawet jeśli nie posiadasz jeszcze pozwolenia i własnej broni, możesz uczestniczyć w naszych szkoleniach.

Chcesz nauczyć się strzelać, poznać ciekawych ludzi i spędzić aktywnie czas na strzelnicy? Zapraszamy do nas!

Nasza kadra

Piotr „Ikem” Walerysiak a.k.a. „Walery”

Założyciel i właściciel IKEM Tactical Training. Stworzył firmę szkoleniową i zbudował strzelnicę, by na co dzień realizować pasję do strzelectwa zgodnie z własną wizją i marzeniami. Magister zarządzania ze specjalnością informatyki w zarządzaniu, jednak korporacja nie dla niego. Człowiek akcji i działania, wulkan energii i studnia pomysłów. Doświadczony instruktor strzelectwa oraz samoobrony (krav maga, MDS). Uczył się u najlepszych instruktorów w Polsce i za granicą. Przeszkolony w zakresie metodyki nauczania, dzięki czemu potrafi przekazywać wiedzę w sposób spójny i skuteczny. Jego konikiem jest połączenie tematyki praktycznego użycia broni palnej w samoobronie z walką wręcz.

Konrad „Dziq” Idzik

Pasjonat broni palnej i tematyki sił specjalnych. Od czerwca 2017 na pokładzie IKEM Tactical Training realizuje swoje motto życiowe „Robić fajne rzeczy z fajnymi ludźmi”. Odpowiada przede wszystkim za obsługę klientów, zapisy na szkolenia, promocję i wsparcie logistyczne. Prowadzi zajęcia strzeleckie i zawsze ma sporo pomysłów jak urozmaicić treningi. Dba o to, aby nasi klienci mieli jak najlepszy „experience” – od momentu wypełnienia zgłoszenia na stronie, po otrzymanie indywidualnego video feedbacku po szkoleniu. Enterprise Architect po SGH, na co dzień pracuje w korporacji, ale weekendy najchętniej spędza na Stone Range (o ile jest ciepło).