BLOG to chyba nie najlepsza nazwa albo po prostu u mnie ma złe konotacje, natomiast w sieci się przyjęła, więc niech już zostanie, że to BLOG (częściowo VLOG, a może i podcast).

To miejsce ma stanowić pewnego rodzaju archiwum dla merytorycznych treści, które w ramach IKEM Tactical Training do tej pory umieszczałem w social mediach. Ponieważ szukanie wpisów w historii na Fb czy Ig jest dość problematyczne zdecydowałem się umieścić je tutaj.
Celem bloga jest zgromadzenie w jednym miejscu wpisów merytorycznych o treściach wg mnie istotnych, o które często pytacie. Mam nadzieję, że będą one przydatne dla nowych strzelców, których ciągle przybywa. Naszą misją jest dostarczenie im rzetelnej wiedzy na samym początku swojej drogi w strzeleckim świecie.

Czego możecie się tutaj spodziewać:

– Testów sprzętu (oczywiście 100% unbuyers opinion), czyli szczerze aż do bólu, bo wiem, że tylko tak ma to sens. Tak, przyznaję czasem coś popsuje (no może trochę częściej niż statystyczny Kowalski), ale taki urok eksploatacji. Czasem dystrybutorzy pewnie się na mnie obrażą, no cóż, mówi się trudno. W mojej zbrojowni jest sporo sprzętu, który kupiłem, więc mogę bez ogródek mówić jak to tak na prawdę wygląda. Weźcie jednak pod uwagę, że na niektóre testy trzeba będzie trochę poczekać, bo po kilku dniach użytkowania i wystrzeleniu 100 czy 300 kulek nie może być mowy o teście, a jedynie o pierwszych wrażeniach.

– Konfiguracja broni/warsztat/tuning, czyli mały kącik Słodowego.

– Trening/drille/standardy/pomysły na trening

– K9 – wiem, że ta część ma się nijak do tematów broniowych, ale właściwie co z tego? Kto nie lubi psów? (no może prezes, ale to przemilczę). Będzie o sprzęcie dla psów, treningach i rzeczach z tym związanych.

– inne — pewnie z czasem pojawią się też dodatkowe kategorie, jeżeli macie jakieś pomysły, pytania, czegoś chcielibyście się dowiedzieć to pytajcie śmiało.

Na początku znajdziecie tutaj sporo starych materiałów, które opublikowaliśmy na łamach TacGear czy wcześniej FragOut/Strzał (ale oczywiście w odświeżonej wersji) dodatkowo pojawią się też stare filmy, które wisiały na Fb/Ig, ale tak jak na początku wspominałem, żeby zebrać to w jednym miejscu pojawią się jeszcze raz tutaj. Mam nadzieję, że taka forma dotarcia do treści ułatwi Wam życie, a dodatkowo pozwoli w łatwy sposób wskazać drogę nowym strzelcom. Najbardziej zależy mi na tym, żeby osoby wchodzące dopiero w temat, miały dostęp do rzetelnej wiedzy i mogły uczyć się na moich błędach, co powinno trochę skrócić drogę do perfekcji.

Kończąc pierwszy wpis pragnę zaznaczyć, że jest to miejsce dla Was, więc jeśli nurtują Was jakieś pytania to piszcie, komentujcie, poprawiajcie błędy (na literówki przymknijcie oko) ułatwi mi to zbieranie tematów do dalszych publikacji.