BLOG to chyba nie jest najlepszą nazwą albo po prostu u mnie ma złe konotacje, natomiast w sieci nazwa zwyczajowo się chyba przyjęła więc niech już zostanie, że to BLOG (częściowo VLOG a może i podcast).

To miejsce ma stanowić swoiste archiwum dla merytorycznych treści, które w ramach IKEM Tactical Training  do tej pory umieszczałem w social mediach. Można powiedzieć, że zmusza nas sytuacja i bardzo problematyczne szukanie w historii wpisów na FB czy Insta. 

Naszym celem jest gromadzenie w jednym miejscu wpisów merytorycznych o treściach wg Nas istotnych, o które często pytacie i są wg. nas przydatne dla strzelców. Nowych strzelców ciągle przybywa a naszą misją jest dostarczenie im rzetelnej wiedzy na samym początku nauki. 

Czego można się tutaj spodziewać:

  • testów sprzętu (oczywiście 100% unbuyers opinion) czyli szczerze i do bólu bo wiemy, że tylko to ma wartość. Tak czasem coś popsujemy … .bywa, czasem dystrybutorzy się na nas obrażą ale mówi się trudno. W naszej zbrojowni jest sporo sprzętu, który kupiliśmy więc możemy bez ogródek mówić jak jest.  Ale weź pod uwagę, że na niektóre testy trzeba będzie trochę poczekać, po kilku dniach użytkowania i wystrzeleniu 100 czy 300 kulek nie ma mowy o teście a jedynie o pierwszych wrażeniach. 
  • konfiguracja broni / warsztat / tuning czyli mały kącik Słodowego 
  • trening / drille / standardy / pomysły na trening 
  • K9 – wiem, że ta cześć ma się nijak do tematów bronionych ale …  co z tego? Kto nie lubi psów? (no może prezes ale to przemilczę) będzie o sprzęcie dla psów, treningach i z tym związanych rzeczach
  • inne – pewnie z czasem pojawią się inne kategorie, jeżeli macie pomysły, pytania chcielibyście coś się dowiedzieć to pytajcie. 

Na początku znajdziecie tutaj sporo starych materiałów, które opublikowałem na łamach TacGear czy wcześniej FragOut/Strzał (ale oczywiście w odświeżonej wersji) dodatkowo pojawią się stare filmy, które wisiały na Facebook/ Instagam ale tak jak wspomniałem, żeby zebrać to w jednym miejscu, pojawią się tutaj. Mamy nadzieję, że taka forma dotarcia do treści ułatwi Wam życie a dodatkowo pozwoli w łatwy sposób wskazać drogę nowym strzelcom. Na tym zależy nam najbardziej aby osoby wchodzące w temat miały dostęp do rzetelnej wiedzy i mogły uczyć się na naszych błędach co powinno skrócić drogę do perfekcji. 

Kończąc pierwszy wpis pragnę zaznaczyć, że jest to miejsce dla Was więc śmiało komentujcie i piszcie jeśli nurtują Was jakieś pytania, ułatwi nam to zbieranie tematów do dalszych publikacji.